61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (2 Głosy)

An-Daw Firma Usługowo-Handlowa Antoni Kujawski


Kujawski Antoni
Rogówko 114 c
87-162 Lubicz

Dane kontaktowe
tel. 56 66 20 707
fax. 56 678 24 25
andaw@andaw.a4.pl
www.an-daw.pl


OPIS FIRMY

Firma An-Daw zajmuje się sprzedażą samochodów ciężarowych marki DAF, Scania, Volvo, Man oraz jest autoryzowanym dealerem marki Mercedes Benz. Świadczymy również usługi transportowe na terenie kraju i zagranicy.

OFERTA FIRMY

Specjalizujemy się w przewozie towarów paletowych i tzw. przesyłek drobnicowych. Istotną część naszych dostaw realizujemy dla przemysłu samochodowego. Przewozimy również towary niebezpieczne ADR w sztukach przesyłki, z wyjątkiem towarów klas 1 i 7.
W naszym zasięgu jest cała Europa, jednak główne kierunki to Niemcy, Wielka Brytania i Irlandia. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu kabotażowym dla całej Unii Europejskiej w tym Wielkiej Brytanii. Drogę morską do Wielkiej Brytanii na odcinku Calais – Dover pokonujemy promami i Eurotunelem, w miarę potrzeb pływamy również z Holandii do północnej Anglii.

Posiadamy nowoczesne zaplecze serwisowe KTC Kujawski Truck Center – autoryzowany Dealer marki Mercedes Benz. Wykonujemy usługi na potrzeby własne jak i świadczymy usługi na zewnątrz.

Świadczymy usługi blacharskie i lakiernicze. Świadczymy usługi SERWIS 24H.

Dodatkowym atutem naszego serwisu jest jego położenie - Rogówko k. Torunia droga krajowa nr 15 tuż przy autostradzie A1.

Oprócz transportu - naszej głównej działalności, od 15 lat zajmujemy się sprzedażą sprzętu dla firm transportowych. Aby zapewnić naszym odbiorcom sprzęt i usługi najwyższej jakości, sprzedawane przez nas pojazdy przechodzą kontrolę techniczną w naszym serwisie. Posiadamy własną stację diagnostyczną co umożliwia nam wykrycie nawet najdrobniejszych niesprawności, daje to pewność, że nasze pojazdy są w doskonałym stanie technicznym. Realizujemy również zamówienia na nietypowe pojazdy. Nasza oferta nie zamyka się tylko na rynek lokalny. Znaczna część naszych klientów to kontrahenci zagraniczni, na podkreślenie zasługuje udana współpraca z krajami Europy wschodniej i grupa stałych klientów z Rosji, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii czy Ukrainy.

Jesteśmy przygotowani do przeprowadzania procedur eksportowych poza granice kraju.
Pomagamy w odprawach celnych.
Pomagamy także w pozyskaniu finansowania pojazdów na dogodnych warunkach za sprawą naszych partnerów z firm leasingowych i banków.GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • transport kujawsko-pomorskie
  • transport międynarodowy kujawsko-pomorskie
  • spedycja kujawsko-pomorskie
  • sprzedaż pojazdów kujawsko-pomorskie
  • serwis kujawsko-pomorskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.