61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Centrum Rehabilitacji i Zdrowia Po Zbóju S.C. Halina Umławska Katarzyna Umławska


Centrum Rehabilitacji i Zdrowia Po Zbóju S.C.
Świerkowa 3
83-316 Gołubie

Dane kontaktowe
tel. 58 685 20 07, 604 498 471
recepcja@uhaliny.eu
uhaliny.eu/kontakt.html


OPIS FIRMY

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do nowo powstałego w Gołubiu "Centrum Rehabilitacji i Zdrowia - U Haliny", malowniczo położonego Ośrodka otoczonego sosnowym lasem. Miejsce to powstaje na bazie szesnastoletniej, osobistej współpracy z dr Ewą Dąbrowską - (autorką i praktykiem diety warzywno - owocowej) w Ośrodku "U Zbója" który jako pierwszy w Polsce wprowadził ten rodzaj kuracji i gdzie rzesze pacjentów odzyskały już zdrowie i siły witalne. Teraz, wykorzystując wiedzę i umiejętności zdobyte właśnie tam i biorąc również pod uwagę Państwa dotychczasowe sugestie pragniemy stworzyć miejsce jak najlepiej spełniające Państwa potrzeby.
Dieta dr Dąbrowskiej + zielone soki wg Gersona
Podstawą działalności Ośrodka będzie dieta warzywno - owocowa dr Ewy Dąbrowskiej prowadzona pod osobistym patronatem, kontrolą i opieką dr Ewy Dąbrowskiej. Na naszych stołach znajdą Państwo wyłącznie warzywa z certyfikowanych upraw ekologicznych oraz nieprzetworzone produkty pochodzenia naturalnego. Dodatkowo, po raz pierwszy, zaoferujemy w jadłospisie tzw. zielone soki zalecane w terapii Gersona. Soki te pozyskiwać będziemy z własnej hodowli młodych pędów pszenicy i jęczmienia oraz innych warzyw zielonych charakteryzują się bardzo wysoką zawartością chlorofilu co intensyfikuje oczyszczanie układu pokarmowego i wydalniczego a pośrednio limfy i płynów wewnątrzkomórkowych.
Dieta dr Dąbrowskiej + metoda McKenziego
Po raz pierwszy w Polsce i na świecie oferujemy również kurację zdrowotną łączącą dietę warzywno - owocową dr Dąbrowskiej z mechaniczną terapią kręgosłupa prowadzoną metodą McKenziego. Jesteśmy autorami tej nowatorskiej terapii łączącej w sobie uzdrawiające działanie mechanizmów samoleczenia aktywowanych w organizmie podczas przebywania na diecie oraz stosowania metody McKenziego. We współpracy z Akademią Kręgosłupa chcemy po raz pierwszy specjalnie zaprosić osoby cierpiące na dolegliwości kręgosłupa na tle codziennych mechanicznych przeciążeń. Przeciwzapalne, organiczne oddziaływanie diety Dr Dąbrowskiej z mechaniczną terapią kręgosłupa metodą McKenziego przynosi nieoczekiwane szybkie efekty poprawy sprawności i zmniejszenia dolegliwości kręgosłupa. Bez leków, tylko w oparciu o mechanizmy samoleczenia organizmu.

OFERTA FIRMY

O diecie

Będą Państwo mieli również okazję do szczegółowej diagnostyki dietetycznej w zakresie nietolerancji pokarmowych (testy Cambridge Diagnostics) połączonej z poradnictwem żywieniowym i uwzględnieniem ewentualnej nietolerancji w diecie warzywno - owocowej.

Niezależnie zaproponujemy Państwu również dietę pełnowartościową - tzw. zdrowe żywienie oparte na zasadach makrobiotyki, na bazie produktów pełnoziarnistych, kasz, roślin strączkowych i ryb.

Dieta warzywno - owocowa jest pewnego rodzaju głodówką oczyszczającą – “odtruwaniem organizmu”. Według metody dr Ewy Dąbrowskiej, to oczyszczenie wszystkiego, co „niedobre” w naszym organizmie, a przy tym też utrata zbędnych kilogramów.

Oferta dodatkowa

Wśród oferty dodatkowej znajdą się następujące możliwości:

Testy na nietolerancję pokarmową
Gabinet hydrokolonoterapii (płukanie jelita grubego)
Gabinet hirudoiterapii (naturalna metoda leczenia pijawką lekarską, w wielu krajach Europy Zachodniej metoda ta jest włączana w nurt medycyny konwencjonalnej)
Szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych: laseroterapia i prądolecznictwo, krioterapia miejscowa, łóżka masujące Ceragem
Sauna
Gabinet kosmetyczny
Konsultacje


SŁOWA KLUCZOWE

 • centrun rehabilitacji i zdrowia Gołubie
 • centrun rehabilitacji Gołubie
 • rehabilitacja Gołubie
 • testy na nietolerancję pokarmową Gołubie
 • gabinet hydrokolonoterapii (płukanie jelita grubego) Gołubie
 • konsultacje Gołubie
 • gabinet hirudoiterapii Gołubie
 • Gabinety masażu Gołubie
 • hirudoterapia Gołubie
 • trening widzenia Gołubie
 • gabinet kosmetyczny Gołubie
 • sauna Gołubie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.