61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 3.75 (4 Głosy)

ALBERT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
32-120 Nowe Brzesko

Dane kontaktowe
www.alberthurt.com/


OPIS FIRMY

Nasza firma jest dystrybutorem najwyższej jakości owoców i warzyw dla sklepów, restauracji i innych instytucjonalnych klientów. W naszej ofercie znaleźć można oprócz tradycyjnych owoców i warzyw również świeże i cięte zioła, kiełki, sałatki gotowe i mix oraz owoce cytrusowe i tropikalne.

Nasze zaplecze pozwala na przechowywanie produktów w odpowiednich warunkach, a stały monitoring temperatur panujących wewnątrz poszczególnych obszarów przechowywania zapewnia zgodność z normami zalecanymi dla poszczególnych grup owoców i warzyw.

Ze szczególną starannością dobieramy również importerów i rodzimych producentów. Dzięki stałym codziennym dostawom świeżych produktów jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość dystrybuowanych przez naszą firmę owoców i warzyw.

                                                                                                                                         ZAPRASZAMY!

OFERTA FIRMY

- owoce i warzywa,
- świeże i cięte zioła,
- kiełki,
- sałatki gotowe i mix,
- owoce cytrusowe i tropikalne.

Nasi Klienci cenią sobie możliwość wyboru wśród szerokiego asortymentu owoców i warzyw, wysoką ich jakość, krótki czas realizacji zamówienia i elastyczne warunki współpracy. Ich zadowolenie z dotychczasowej współpracy daje nam satysfakcję i jednocześnie stanowi dla nas ciągłe wyzwanie ponieważ nie poprzestajemy w działaniach prowadzących do podnoszenia jakości naszych usług.

Posiadamy własną, stale rozwijaną i modernizowaną flotę samochodów o zróżnicowanym tonażu, co gwarantuje terminowość dostaw i niezależność od zewnętrznych przewoźników. Odpowiednie szkolenia personelu pozwalają profesjonalnie świadczyć nasze usługi, a priorytetem pozostaje dostosowanie działań firmy do potrzeb naszych Odbiorców.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • hurtownia owoców i warzyw Nowe Brzesko
  • sprzedaż owoców i warzyw Nowe Brzesko
  • hurtownia Albert Nowe Brzesko
  • owoce
  • warzywa hurt Nowe Brzesko


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.