61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

ALPEX P.H.U. Piotr Muszyński


Piotr Muszyński
ul. Brzozowa 11
62-081 Przeźmierowo

Dane kontaktowe
tel. 61 8161 496
biuro@alpex.poznan.pl
http://alpex.poznan.pl/


OPIS FIRMY

Firma ALPEX powstała w 1998 roku. Od początku swego istnienia miała charakter handlowo - usługowy i specjalizowała się w stolarce PCV. Od 1997r. domeną działania stały się drzwi antywłamaniowe kl.C. Od 2000r. firma rozpoczęła także montaż i serwis systemów centralnego odkurzania, w której to dziedzinie posiada bardzo dobre kwalifikacje oraz bogate doświadczenie.

OFERTA FIRMY

 Od początku swego istnienia firma miała charakter handlowo - usługowy i specjalizowała się w stolarce PCV. Od 1997r. domeną działania stały się drzwi antywłamaniowe kl.C.
Kolejnym etapem było rozszerzenie oferty o stolarkę aluminiową. Posiadamy również ogromne doświadczenie w zakresie zabezpieczania domów, mieszkań, tajnych kancelarii, kas poprzez montaż drzwi antywłamaniowych kl.C.
Od 2000r. firma rozpoczęła także montaż i serwis systemów centralnego odkurzania, w której to dziedzinie posiada bardzo dobre kwalifikacje oraz bogate doświadczenie. Firma Alpex oferuje swoim klientom katalog produktów, które zapewnią, nie tylko estetyczny i elegancki wygląd Twojego domu, ale także zagwarantują bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom. Firma Alpex proponuje wszystkim klientom także nowoczesne rozwiązania, oferując odkurzacze centralne. Firma służy także pomocą i poradą, zapewnia ponadto serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • montaż centralnego odkurzania wielkopolska
  • serwis centralnego odkurzania wielkopolska
  • okna wielkopolska
  • drzwi wielkopolska
  • montaż stolarki wielkopolska


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.