61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Bar bistro Pod Aniołkami Maria Czernecka


Maria Czernecka
Szewska 14
31-009 Kraków

Dane kontaktowe
tel. 12 422 46 86
www.barpodaniolkami.pl


OPIS FIRMY

Szanowni Państwo

Bar bistro Pod Aniołkami isnieje nieprzerwalnie do ponad 30 lat. Od chwilii powstania do dnia dzisiejszego stał się miejscem rozpoznawalnym
i "smacznym" dla wielu krakowian oraz turystów. Poczatkowo podawano tu pizze oraz golonkę, by z czasem wzbogacić asortyment o pełnie dania obiadowe i desery. Obecnie bar prowadzony jest przez właścicieli, którzy w opraciu o dobraną i wyselekcjonowaną grupę kucharzy oraz profesjonalnych restauratorów przygotowywują posiłki. Przygotowywane dania są zawsze świeże i staranie przygotowane. Podawane obiady są gotowane na miejscu oraz podawane prosto z pieca.

Bar Pod Aniołkami położony jest w dzielnicy Kraków Śródmieście- Stare Miasto stanowiącej ścisłe centrum miasta. Ulica Szewska jest jedną
z kluczowych arterii komunikacji pieszej i rowerowej prowadzących na Rynek Główny.

Lokalizacja baru ma charakter prestiżowy z uwagi na historyczne miejsce położenia, bliskość najważniejszych dla społeczności polskiej miejsc pamięci, wydarzeń historycznych oraz nauki i kultury. Wyjątkowość ulicy Szewskiej wiąże się również z tym, iż jej początek ma miejsce na Rynku Głównym, a kończy się przy Plantach krakowskich. Tuż obok znajduje się jeden z najważniejszych punktów komunikacyjnych w mieście.

Lokal usytuowany jest przy zbiegu ulic Szewskiej i Jagiellońskiej, w odległości około 150 m od Rynku Głównego, oraz około 200 m od przęsła komunikacyjnego znajdującego się przy zbiegu ulic Karmelickiej, Dunajewskiego, Podwale oraz Szewskiej. Wobec położenia budynku w centrum Krakowa dojazd jest prosty i wygodny.

OFERTA FIRMY

Pizza
Zupy
Dania obiadowe
Napoje ciepłe
Napoje zimne
Piwo
Wino
Zestawy śniadaniowe
Kanapki
Gyros drobiowy lub wieprzowy
Desery

Zapraszamy Państwa na posiłek oraz chwilę odpoczynku podczas zwiedzania Krakowa. Dogodne położenie lokalu sprzyja wygodnemu planowaniu wycieczki bez konieczności zbaczania z Drogi Królewskiej czy Starego Miasta. Szeroki wybór dań oraz możliwość sporządzenia potraw na indywidulane zamówienie z pewnością zaspokoją gusta klientów nas odwiedzających. Realizujemy zarówno zamówienia wybrane spośród naszej oferty jak i dopasowane do konkretnych potrzeb klienta.

Działając od szeregu lat posiadamy doświadczenie w obsłudze wycieczek oraz grup turystycznych. Czas oczekiwania na podanie posiłku wynosi ok. 10 minut, przy wcześniejszym uzgodnieniu terminu i rezerwacji. Zapewniamy obsługę grup ok. 40 osobowych, a dodatkowo w okresie wiosenno-letnim zapraszamy do naszego ogródka (ok. 30 miejsc). Oferujemy bezpłatny posiłek dla przewodnika lub organizatora wycieczki oraz zniżki dla współpracujących z nami biur podróży.

Zapraszamy do współpracy z nami szkoły podstawowe, gimnazja oraz licea. Oferujmy śniadania oraz posiłki obiadowe, które podawane są w naszym lokalu jak również świadczymy usługi cateringowe. Nasze dania są zawsze świeże i przygotowywane przez doświadczonych restauratorów. Wybór posiłków oraz termin ich przygotowania ustalane są indywidualnie dla każdej z grup szkolnych.

Ofertę naszą kierujemy zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Istnieje mozliwość rezerwacji miejsc (stolika) w danym dniu na wskazaną przez Państwa godzinnę. W obrębie Plant Krakowskich dowozimy do klienta pizze oraz dania obiadowe. Czas realizacji zamówienia wynosi około 20 minut.GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • bar Pod Aniołkami Kraków
  • posiłki Kraków
  • dania obiadowe Kraków
  • bistro Kraków
  • obsługa grup zorganizowanych Kraków
  • dania na wynos Kraków


MAPA DOJAZDOWA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.