61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Belona S.C. Ryby Smażone Elżbieta i Piotr Adamiec


Belona S.C.
BULW. JANA SZYMAŃSKIEGO 4
78-100 Kołobrzeg

Dane kontaktowe
tel. 94 354 03 87
belona@op.pl
www.smazalniabelona.kolobrzeg.pl/


OPIS FIRMY

Belona jest na rynku już 15 lat, co zobowiązuje i jest gwarancja najwyższej jakości.I jak mówią nasi klienci"Jak zwykle najlepszego smaku".
Od lat łowią dla nas ci sami rybacy, którzy doskonale wiedza jakie mamy wymagania.
Zaraz po połowie, specjalnie pod klienta ryba jest sortowana, aby najlepsze sztuki trafiły w ręce naszych kucharzy.
W centralnym punkcie sali niczym serce tętni życiem 1000 litrowe akwarium rafowe w którym podziwiać można wiele gatunków koralowców i pięknie wybarwionych ryb.
Całość doglądam osobiście. Moje 25 letnie doświadczenie kucharskie i pasja powoduje, ze klienci wychodzą uśmiechnięci i zadowoleni. Chcę zapewnić państwa iż ryba ,frytki,itp smażone są na krystalicznie czystym tłuszczu roślinnym.

OFERTA FIRMY

Proponujemy szeroki wybór ryb bałtyckich i oceanicznych. Szeroka gama dodatków od frytek , przez ziemniaczki eco z pieca,blanszowane warzywa, aż do własnego wyrobu surówek z bufetu samoobsługowego.

Nasza chlubą są pierogi po rybacku, flaczki z kalmara,zupa z łososia,klasycznie smażony dorsz ale również z pieca na plackach i grillowanych jarzynach z pieca polecamy łososia tu nowość w cieście na szpinaku,halibuta,pstrąga,turbota,fląderkę znakomita z grilla. Na życzenie serwujemy rybkę saute z wody

Przed daniem głównym polecamy: tatara z łososia z grzanką, śledzika w oleju czy w śmietanie, krewetki.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • smażalnia ryb Kołobrzeg
  • Belona Kołobrzeg
  • ryba z pieca Kołobrzeg
  • ryba z grila Kołobrzeg
  • posiłki Kołobrzeg


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.