61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6 Głosy)

Firma P.P.H.U. TOMPEX Tomasz Skiba


Tomasz Skiba
ul. Warszawska 30
26-400 Skrzyńsko

Dane kontaktowe
tel. 605-587-443, 723-735-799, 693-334-285
tompex@poczta.onet.pl
http://tompex-agropex.pl


OPIS FIRMY

Znajdujemy się w centralnej Polsce, w miejscu gdzie zbiory papryki oraz innych warzyw i owoców są bardzo bogate. Działalność handlową Naszej firmy rozpoczęliśmy w 1994 roku i od tej pory funkcjonowaliśmy pod nazwą Tompex. Szczycimy się tym, że dzięki ciągłym sukcesom w 2005 roku rozszerzyliśmy Naszą działalność o kolejną firmę Agropex.

Głównym celem Naszej firmy jest skup i sprzedaż owoców i warzyw. Aby zapewnić naszym odbiorcom najwyższą jakość i świeżość towaru skupujemy wyłącznie produkty sezonowe. Posiadamy również własne przechowalnie, chłodnie oraz mroźnie o pojemności 800 ton co gwarantuje, że nasze produkty zachowują tą samą jakość jaką miały w momencie zbioru. Niejednokrotnie z naszych obiektów korzystają inni przedsiębiorcy oraz rolnicy w celu utrzymania stałej świeżości produktów.
Współpraca:

Od lat współpracujemy bezpośrednio z rolnikami oraz większymi bądź mniejszymi przetwórniami handlowymi, grupami producenckimi, i przedsiębiorcami dzięki czemu nasze towary są najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ciągle to zmieniającym się wymogom przemysłu przetwórczego, stawiamy na doskonałą jakość, higienę oraz świeżość skupywanych produktów. Co równie ważne jesteśmy firmami wypłacalnymi w terminie co jest rzadkością w obecnych czasach.

Owoce i warzywa eksportujemy również na rynki zachodnie. Naszymi odbiorcami są m.in.: Niemcy, Francja, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Belgia, Węgry, Czechy, Holandia oraz na wschodzie: Rosja, Ukraina, Litwa, Macedonia, Serbia, Czarnogóra.

Aby współpraca z producentami była jeszcze szybsza i sprawniejsza (co również ma wpływ na jakość towaru) posiadamy bardzo dobrze zorganizowaną bazę transportową. Rozległa sieć kontaktów z przedsiębiorcami umożliwia szybkie i terminowe przygotowanie zamówionego towaru.

Współpraca z nami zawsze przebiega sprawnie i bezproblemowo, dlatego też zachęcamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu.

OFERTA FIRMY

Głównym celem naszej firmy jest skup i sprzedaż owoców i warzyw.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
 
- paprykę
- marchew
- pasternak
- pietruszkę
- buraki
- kapustę czerwoną
- kapustę pekinską
- ogórki
- pomidory
- por
- seler
- rabarbar
- ziemniaki
- zboża
- truskawki
- agrest
- aronię
- wiśnię
- porzeczkę
- jabłka
- śliwki

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • owoce mazowieckie
  • warzywa mazowieckie
  • hurtownia warzyw i owoców mazowieckie
  • sprzedaż hurtowa owoców mazowieckie
  • sprzedaż hurtowa warzyw mazowieckie
  • owoce warzywa hurt mazowieckie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.