61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Biuro Nieruchomości KWATERA Ewa Bernat


Ewa Bernat
Narutowicza 22
20-004 Lublin

Dane kontaktowe
tel. 81 532 61 86, 81 532 06 74
fax. 81 534 80 20
info@kwatera.lublin.pl
www.kwatera.lublin.pl


OPIS FIRMY

Biuro Nieruchomości KWATERA istnieje od 1997 roku. Jesteśmy firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz Członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Działamy w elektronicznym systemie wymiany ofert MLS największych biur nieruchomości w Lublinie, zwanym Bankiem Nieruchomości Lubelskich. Współpraca w ramach sieci umożliwia korzystanie ze wspólnej bazy danych nowoczesnego systemu komputerowego, co czyni naszą działalność bardzo skuteczną.

Zatrudniamy dobrze wyszkolonych i doświadczonych pracowników. Ich wiedza i zaangażowanie stanowią prawdziwy kapitał naszej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę organizacyjno-prawną w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
Dążąc do zapewnienia naszym klientom jak najszerszej oferty świadczymy również usługi z zakresu pośrednictwa finansowego oraz doradztwa specjalistycznego.

Potwierdzeniem kwalifikacji zawodowych jest Państwowa Licencja Zawodowa Nr 1550 nadana przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, gwarantująca zachowanie standardów zawodowych i etyki zawodowej.

Przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC w TU i R WARTA. Każda przeprowadzana przez nas transakcja jest ubezpieczona.

O sukcesie naszej firmy decydują klienci, dlatego też satysfakcja każdego z nich jest najważniejszym elementem strategii naszej firmy i gwarancją jej sukcesu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

Mamy szczerą nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych klientów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie służymy pomocą.

OFERTA FIRMY

Usługi prawne

Biuro Nieruchomości KWATERA w ramach prowadzonej działalności zajmuje się szeroko pojętym obrotem i obsługą rynku nieruchomości, między innymi:

- pośrednictwem w zakupie, sprzedaży, najmie i dzierżawie wszelkiego rodzaju nieruchomości
- badaniem i regulowaniem stanów prawnych nieruchomości
- obsługą organizacyjno-prawną w zakresie przeprowadzanych transakcji
- doradztwem inwestycyjnym i specjalistycznym
- doradztwem finansowym i podatkowym w zakresie dokonywanych transakcji
- doradztwem w zakresie kredytowania zakupu nieruchomości
pośrednictwem kredytowym

Świadczymy usługi dla osób fizycznych, firm i instytucji.


GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • nieruchomości ządzanie Lublin
  • nieruchomości sprzedaż Lublin
  • nieruchomości wynajem Lublin
  • nieruchomości wyceny Lublin
  • pośrednictwo w sprzedaży i zakupie nieruchomości Lublin


MAPA DOJAZDOWA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.