61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Boniterm Spółka Jawna M. Osmański P. Kołodziejczak


Boniterm sp. j.
ul. Objazdowa 10
83-010 Straszyn

Dane kontaktowe
tel. 58/682-04-68, 58/682-06-77
fax. 58/682-04-68
biuro@boniterm.com.pl
www.viessmann.gdansk.pl


OPIS FIRMY

Salon Firmowy BONITERM prowadząc od początku swojego funkcjonowania działalność na terenie Gdańska i województwa pomorskiego, a od wielu już lat także na terenie całego kraju, zrealizował kilkadziesiąt inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Ponieważ koszty ogrzewania budynku stanowią większość jego rocznych kosztów eksploatacji.
Naszym Klientom oferujemy wyłącznie kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii, jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno.

W szczególności specjalizujemy się w doborze i montażu

- kotłów grzewczych kondensacyjnych,
- kotłów olejowych
- kotłów opalanych drewnem
- kolektorów słonecznych i
- pomp ciepła.

Uzupełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe.

System ogrzewania to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy - ciągłości w dostarczaniu ciepła, dlatego też we współpracy z firmą Viessmann realizujemy ich serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Godziny pracy Salonu Firmowego

poniedziałek – piątek: 8.00-17.00
sobota: 9.00-13.00


Serdecznie zapraszamy.

OFERTA FIRMY

Salon Firmowy Viessmann w Gdańsku prowadzi kompleksową obsługę klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisowania systemów ogrzewania. W naszej siedzibie w Gdańsku oraz Gdyni, mają Państwo okazję bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak w szczególności kondensacyjne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • technika grzewcza pomorskie
  • ogrzewanie pomorskie
  • instalacje pomorskie
  • kotły pomorskie
  • serwis pompy ciepła pomorskie
  • kotłownie pomorskie
  • kolektory słoneczne pomorskie
  • klimatyzacjapomorskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.