61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Firma Handlowo-Usługowa "Mark-Pol" Marek Terlecki


Marek Terlecki
ul. Piastowska 9
57-300 Kłodzko

Dane kontaktowe
tel. 74 865 51 41, 509 470 790
lpg.terlecki@gmail.com
www.autoserwisklodzko.pl


OPIS FIRMY

Firma powstała w 1997 roku. Początkową działalnością była mechanika pojazdowa. Od 1999 roku rozszerzyłem usługi o montaż i serwis instalacji LPG. Od początku istnienia firmy postawiłem na wysoką jakość i rozwój wiedzy. Udział w wielu szkoleniach doskonalących umiejętności pozwala na wprowadzanie nowości, podnosi jakość świadczonych usług oraz ich systematyczne rozszerzanie.

W roku 2003 zakupiłem sprzęt diagnostyczny co pozwoliło mi na wprowadzenie do wykonywanych usług także diagnostykę pojazdową oraz na bardziej świadomy i inteligentny montaż systemów LPG. Duże zainteresowanie i zadowolenie klientów mojej firmy spowodowało, że w 2009 roku zakupiłem dużą halę produkcyjną, którą przekształciłem na spory warsztat samochodowy. W tej chwili dysponuję dwoma stanowiskami do tzw. mechaniki samochodowej, stanowisko do montażu instalacji LPG oraz stanowisko diagnostyczne.

W budowie jest także nowoczesne biuro i punkt obsługi klienta. Rozbudowa firmy pozwoliła na wprowadzenie dodatkowych usług. Od 2010 roku wykonujemy także serwis i naprawę klimatyzacji samochodowych. Zakup nowoczesnego w pełni automatycznego urządzenia MAGNETTI MARELLI z pełną bazą danych wszystkich pojazdów pozwala na bardzo wysoki poziom wykonywanych prac.

W 2010 roku zostałem także Autoryzowanym Punktem Wymiany Olejów Firmy CASTROL.

W tym samym roku wprowadziłem sprzedaż detaliczną części zamiennych. Współpraca z takimi potentatami jak INTER CARS, FOTA, AD AUTODYSTRYBUTION, GORDON czy HIPOL oraz dostęp do bazy i stanów magazynowych tych firm pozwala mi na szybkie i trafne zamówienie potrzebnych części. Każdy klient dostaje wówczas nie tylko gwarancję na wykonywaną naprawę ale także na zamontowane podzespoły.

Rozwój warsztatu i wysoki standard wykonywanych usług zainteresował także potentata produkującego instalacje LPG firmę AC S.A. W krótkim czasie staliśmy się Warsztatem Rekomendowanym przez AC a w roku 2012 podpisaliśmy umowę partnerską i zostaliśmy Partnerskim Warsztatem Serwisowym AC S.A. Mam nadzieję, że przyczyni się to do dalszego rozwoju warsztatu a także do jeszcze wyższego poziomu obsługi klienta. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zapraszam.

Marek Terlecki

OFERTA FIRMY

- Autoryzowany punkt montażu samochodowych instalacji gazowych

- Naprawy główne i bieżące silników benzynowych i diesla

- Naprawy zawieszeń

- Wymiany olejów

- Wymiany filtrów

- Wymiany rozrządów

- Naprawy układów hamulcowych

- Naprawy układów wydechowych

- Diagnostyka komputerowa wszystkich podzespołów elektronicznych

- Serwis klimatyzacji

- Sprzedaż detaliczna części samochodowych


Na wszystkie wykonywane usługi  udzielamy rocznej gwarancji. Na naprawy z zastosowaniem naszych części zamiennych udzielamy także rocznej gwarancji w tym roczną gwarancją objęte są również części zamienne.

 Nie udzielamy gwarancji na naprawy i części zamienne powierzone przez klienta.

Na instalacje LPG marki STAG wykonane z sastosowaniem wszystkich komponentów instalacji (sterownik, reduktor, wtryskiwacze) produkcji AC S.A. udzielamy dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów (trzy lata od daty produkcji)

Instalacje LPG z zastosowaniem sterownika STAG i pozostałych komponentów innych producentów objęte są : sterownik - dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów, pozostałe podzespoły (reduktor, wtryskiwacze) - roczną gwarancją z limitem 20.000 km.

Każda instalacja gazowa zamontowana w naszym warsztacie objęta jest gwarancją ogólnopolską w ramach Partnerskich Warsztatów Serwisowych AC S.A.

 GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

 • instalacja samochodowa na gaz ciekły Kłodzko
 • samochodowa instalacja gazowa Kłodzko
 • samochodowa instalacja LPG Kłodzko
 • autogaz Kłodzko
 • instalacje gazowe Kłodzko
 • gaz Kłodzko
 • instalacje LPG Kłodzko
 • sekwencja w samochodzie Kłodzko
 • zasilanie gazem Kłodzko
 • autoserwis Kłodzko
 • sprzedaż części samochodowych Kłodzko
 • warsztat samochodowy Kłodzko
 • serwis klimatyzacji Kłodzko


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.