61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (5 Głosy)

Adam Bolc Lekarz Stomatolog


Adam Bolc
Perkuna 86, lok. 4
04-001 Warszawa

Dane kontaktowe
tel. 22 671 01 67, 880 956 582
daka2000@wp.pl
http://www.adambolc.pl


OPIS FIRMY

Nasz gabinet stomatologiczny został założony jako odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Pacjentów. Każdego dnia robimy wszystko co w naszej mocy, aby stomatolog nie kojarzył się z bólem i strachem. O naszym sukcesie wśród Pacjentów zadecydowała przyjemna atmosfera, profesjonalizm, a także wiedza i doświadczenie. Choć w Warszawie często ceny usług nie są adekwatne do ich jakości, nasz gabinet przeczy tej opinii. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii minimalizujemy uczucie dyskomfortu, a także zwiększamy precyzję wykonywanych zabiegów. Z myślą o naszych Pacjentach oferujemy także wiele atrakcyjnych zniżek oraz rabatów na usługi stomatologiczno-protetyczne, jak również wygodne systemy płatności.

OFERTA FIRMY

Stomatologia zachowawcza

.. to leczenie próchnicy i miazgi zębów oraz szeroko pojęta profilaktyka, w ramach której realizujemy następujące zabiegi:

- wypełnienia światłoutwardzalne,
- leczenie kanałowe (jedno lub wieloetapowe),
- odbudowa zębów (m.in. z wykorzystaniem włókien szklanych),
- usuwanie kamienia nazębnego i osadu,
i wiele innych usług zawsze w korzystnych cenach.

Stomatologia dziecięca

Szczególną uwagę poświęcamy naszym najmłodszym pacjentom. Zabiegi staramy się robić bezboleśnie i z największą uwagą o dobre samopoczucie. Oferujemy:

- wizyty adaptacyjne dzieci,
- opieka profilaktyczna,
- leczenie próchnicy z. mlecznych
- lakowanie bruzd (uszczelnianie),
- fluoryzacja.

Stomatologia estetyczna

Dbamy o zdrowy i piękny uśmiech, świadcząc usługi:

- wybielania zębów żywych i martwych,
- korekty kształtu,
- zamykania diastem międzyzębowych,
- biżuteria nazębna
- licówki.

Chirurgia stomatologiczna

Do standardowych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej zaliczamy:

- usuwanie zębów,
- zabiegi resekcji wierzchołka korzeni,
- usuwanie torbieli,
- zabiegi hemisekcji.

Mając do dyspozycji w Naszym gabinecie specjalistyczny sprzęt do diagnostyki RTG, jak i mikroskop i lupy możemy w jak najbardziej doskonały sposób kontrolować przebieg wszystkich zabiegów oraz monitorować ich wyniki.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, całkowicie bezboleśnie.

Protetyka

Wykonujemy protetykę, uzupełnienia protetyczne ruchome i stałe. Naszym pacjentom oferujemy korony porcelanowe, mosty, protezy szkieletowe, protezy osiadające, protezy typu ovendenture.

Stałe uzupełnienia wykonuje się z różnych materiałów. Niewątpliwie najlepszym materiałem, który jest obojętny dla tkanek i jednocześnie nie ulega starciu i przebarwieniom jest porcelana. Stale rozwijające się techniki dają możliwość napalenia porcelany na różnego rodzaju stopy metali. Niekiedy wybór metalu musi być uzależniony od uzupełnień protetycznych, które pacjent już posiada w jamie ustnej, gdyż duże różnice w potencjale napięciowym mogą spowodować niemiłe dolegliwości określane ogólnie jako elektrometaloza. Eliminują takie niebezpieczeństwo coraz częściej stosowane korony i mosty porcelanowe napalone na tytan. Jest on metalem niezwykle wytrzymałym, lekkim, nie przewodzącym temperatury i absolutnie biokompatybilnym.

Nowością są również korony i mosty całoceramiczne, które nie posiadają szkieletu metalowego, dają znakomitą przezierność i załamania światła odpowiadające naturalnym tkankom zęba. W związku z wyjątkowo korzystnym efektem estetycznym polecane są szczególnie w odcinku przednim.

Nie jest prawdą wśród pacjentów przekonanie, że uzupełnienia stałe są szkodliwe gdyż wymagają oszlifowania zębów, albo, że zęby pod koronami psują się. Stosowanie znieczuleń, nowoczesne techniki szlifowania, precyzyjne masy wyciskowe i technologie laboratoryjne dają możliwość wykonania niezwykle precyzyjnych, perfekcyjnych prac. Prawidłowo oszlifowany ząb zachowuje swoją wytrzymałość, a zacementowana korona izoluje tkanki zęba od środowiska jamy ustnej. Obecnie używane nowe generacje cementów wydzielają dodatkowo fluor przez kilka miesięcy impregnując schowany kikut zęba

Także możliwość zabezpieczenia pacjenta uzupełnieniami tymczasowymi sprawia, że nie musi on ani na chwilę rezygnować ze swojego normalnego trybu życia.

W sytuacji kiedy ilość i jakość pozostałych zębów nie daje możliwości wykonania uzupełnień stałych, alternatywnym rozwiązaniem są uzupełnienia ruchome, czyli protezy.

Mogą być to protezy akrylowe - bardziej rozległe lub szkieletowe - z ograniczoną płytą protezy Niekiedy istnieje potrzeba, lub możliwość, stosowania rozwiązań mieszanych - stałych i ruchomych równocześnie.

Protezy ruchome są mniej komfortowe od stałych, niemniej jednak dzięki płycie protezy leżącej na wyrostkach zębodołowych rozkładają siły powstające przy żuciu i gryzieniu na większy obszar, odciążając tym samym słabe lub nieliczne zęby. Nieestetyczne i często nieakceptowane przez pacjentów są klamry, stanowiące klasyczne elementy utrzymujące protezę na podłożu. Obecnie można je zastąpić zasuwami, zatrzaskami i teleskopami. Zasuwy i zatrzaski dają bardzo dobry efekt estetyczny i unika się tarcia klamer o ząb.

W pewnych sytuacjach wykonuje się również protezy natychmiastowe. Jeżeli ząb w odcinku przednim musi być usunięty, wtedy lekarz może pobrać wycisk przed usunięciem zęba, technik na modelu wycina ząb przeznaczony do ekstracji i wykonuje protezę tak, jakby zęba już nie było. Dzięki temu pacjent po usunięciu zęba wychodzi z gabinetu już zaopatrzony w uzupełnienie protetyczne, unikając niepotrzebnego stresu. Natychmiastowe protezy mają też cały szereg plusów, a mianowicie: rany goją się szybciej, dolegliwości bólowe są mniejsze, a wyrostek zębodołowy, któremu dostarczane są bodźce czynnościowe zanika w mniejszym stopniu.

SŁOWA KLUCZOWE

  • gabinet dentystyczny Warszawa
  • stomatolog Warszawa
  • usługi stomatologiczne Warszawa
  • leczenie zębów Warszawa
  • stomatologia zachowawcza Warszawa
  • leczenie kanałowe Warszawa
  • chirurgia stomatologiczna Warszawa
  • zabiegi chirurgiczne mazowieckie protetyka Warszawa


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.