61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 Głosy)

Biuro Rachunkowe M-A s.c. M. Tomczak, A. Jędrzejczak


Biuro Rachunkowe M-A s.c.
ul. Felsztyńskiego 7
93-582 Łódź

Dane kontaktowe
tel. 42 662 09 95, 507 156 825, 793 942 434
biuro@biuro-m-a.pl
http://biuro-m-a.pl


OPIS FIRMY

M-A to firma zajmująca się księgowością, rachunkowością i obsługą prawną. Łódź – to tu, w mieście, które kreuje pozytywne zmiany, znajduje się nasze biuro. Dla wielu księgowość jest nudną i żmudną pracą – dla nas jest dynamiczną, wciąż rozwijającą się dziedziną, w której każdy z naszych pracowników realizuje się od lat, zdobywając doświadczenie i wiedzę. Wiemy, że nasza obecność na rynku zależy od tego, czy na bieżąco śledzimy zmiany prawne i nowości z zakresu polityki budżetowej. Księgowość nie ma przed nami tajemnic, dzięki czemu proponujemy Państwu bardzo wysoki poziom usług księgowych.

Biuro rachunkowe MA to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do zapewnienia naszym klientom usług na wysokim poziomie. Powierzając nam realizację zadań księgowych masz pewność rzetelnie wykonanych rozliczeń.

OFERTA FIRMY

Księgowość

Nasza oferta obejmuje:

-prowadzenie rachunkowości, ksiąg rachunkowych

-analiza kosztów

-tworzenie sprawozdań rocznych

-raportowanie zgodne z wymaganiami Klienta

-przygotowanie deklaracji podatkowych


Jesteśmy na bieżąco ze zmianami prawnymi. Cały czas inwestujemy w wiedzę z zakresu rachunkowości, a o księgowych nowinkach, udogodnieniach i fachowej obsłudze Klienta rozmawiamy w naszym biurze każdego dnia. Dzięki temu oferujemy Państwu najwyższy poziom usług księgowych.

Naszym Klientom proponujemy również szeroko pojęte usługi z zakresu prowadzenia spraw kadrowo - płacowych przedsiębiorstwa. Prowadzimy kompleksową obsługę i wykonujemy niezbędne raporty. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.


Kadry i płace

Udzielamy wsparcia firmom we wszystkich sprawach kadrowo - płacowych. Przygotowujemy rozliczenia pracowników niezależnie od formy zatrudnienia. Sporządzamy deklaracje rozliczeń z ZUS. Nasze usługi świadczymy dla podmiotów o różnych profilach i formach działalności.

Nasza oferta:

- sporządzanie listy płac i deklaracji do ZUS oraz PFRON
- prowadzenie kart przychodów pracowników oraz sporządzanie rocznych informacji PIT-11 i PIT-40
- przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z przyjęciem i zwolnieniem pracownika
- prowadzenie akt osobowych pracowników
- porządzenie przelewów do ZUS oraz wpłat na podatek dochodowy od wynagrodzeń.

Oprócz kompleksowych usług księgowych oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej. Stale współpracujemy z kancelariami prawnymi, których jakości jesteśmy pewni.

Obsługa prawna

Konsultując naszych klientów z kancelariami prawnymi mamy zamiar stworzyć możliwie najbardziej kompleksową formę obsługi. Klienci korzystający z polecanych z przez nas kancelarii mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i obustronne wsparcie - księgowe oraz prawne.

Dbając o kompleksowość obsługi naszych klientów zapewniamy również możliwość zorganizowania szkoleń BHP dla pracowników i właścicieli przedsiębiorstwa.

Szkolenia BHP

Korzystając z proponowanych przez nas usług, nasi klienci zyskują profesjonalne i rzetelne szkolenia BHP - realizowane przez uprawnionych i doświadczonych instruktorów.

SŁOWA KLUCZOWE

 • biuro rachunkowe Łódź
 • usługi rachunkowe Łódź
 • rachunkowość W Łódź
 • pomoc księgowa Łódź
 • rozliczenia finansowe Łódź
 • rozliczanie deklaracji podatkowych Łódź
 • biuro rachunkowe Łódź
 • kadry Łódź
 • lista płac Łódź
 • pomoc prawna Łódź
 • szkloenia BHP Łódź


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.