61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

FUSION Transport, Spedycja Lidia Bulczyńska-TomczykPocztowa 5a
66-002 Stary Kisielin

Dane kontaktowe
tel. 68 422 70 31
biuro@fusionts.pl
www.fusionts.pl


OPIS FIRMY

Pragniemy Państwu zaoferować nasze usługi w zakresie przewozu towarów jakie świadczy firma „Fusion Transport-Spedycja” na terenie Europy.

Nasza firma w 100% składa się z kapitału polskiego. Jest przedsiębiorstwem rodzinnym i dzięki temu stabilnym. Działamy długofalowo, planując inwestycje z wyprzedzeniem oraz stawiamy na zrównoważony rozwój. Siedziba firmy mieści się w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry. Taka lokalizacja stwarza znakomite warunki dla obsługi klientów krajowych jak i zagranicznych.

Nasze przedsiębiorstwo transportowo-spedycyjne rozpoczęło swoją działalność w 2010 roku opierając się na doświadczeniach nabytych w poprzednich firmach. Zaczynaliśmy od jednego samochodu ciężarowego, dziś w skład naszego parku samochodowego wchodzą pojazdy o kubaturze 120 metrów sześciennych- tonaż 5 ton, naczepami 13,6 z zabudową typu firana o ładowności 5 ton. Dysponujemy również ciągnikami z naczepami typu chłodnia o ładowności 24 ton. Każdy pojazd jest wyposażony w satelitarny system kontroli samochodu.Posiadamy własną flotę samochodową, którą sukcesywnie rozwijamy i z której jesteśmy każdego dnia bardziej dumni.

Dodatkowo świadczymy usługi spedycyjno-logistyczne. Od lat współpracujemy również z przewoźnikami skupiając się przede wszystkim na przewozach chłodniczych oraz chłodniczych przewozów towarów niebezpiecznych, a także towarów przestrzennych, gdzie wymagane jest 38 miejsc paletowych w zespole pojazdów.

Przez lata kierowaliśmy się rzetelnością, sumiennością oraz uczciwością w kontaktach z partnerami, zdobywając w ten sposób wieloletnich i wiernych klientów.

Nasza kadra składa się z młodych, energicznych i pozytywnie nastawionych do swojej pracy ludzi. Posiadają Oni ogromne doświadczenie w zakresie transportu i spedycji podparte wiedzą , które pozwala nam na rozwój oraz daje pewność ,że to co robimy jest na najwyższym poziomie.Nasi transportowcy to zawodowcy w każdym calu . Kierowcy którzy jeżdżą pod naszą banderą są z nami od początku,mamy do siebie zaufanie ,wszyscy pracujemy wspólnie dla osiągnięcia najwyższego celu- zadowolenia klienta , które jest priorytetem dla całej załogi FUSION T.S. mechaników, kierowców ,spedytorów i wszystkich współpracujących z nami firmami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych partnerów w Polsce i Europie w celu wykorzystania szansy stworzonej przez rynek Unii Europejskiej.Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z nami

telefonicznie: +48 68 4227031

e-mailowo : biuro@fusionts.pl , robert@fusionts.plOFERTA FIRMY

TRANSPORT :

- przewozy drobnicowe
- przewozy całopojazdowe
- przewozy krajowe i zagraniczne
- szybkie ładunki
- przewóz towarów przestrzennych
- przewóz towarów chłodniczych
- przewóz towarów niebezpiecznych ADR

SPEDYCJA :

- kompleksowa obsługa firm w zakresie usług transportowych
- planowanie terminowych dostaw w systemie Just-in-time
- pomoc przy uruchamianiu własnej floty
- dla przewoźników stałe zlecenia
- sztywne terminy płatności

Ponad to proponujemy stałą współpracę dla przewoźników w ruchu międzynarodowym. Naszą specjalnością są wszystkie typy zestawów, naczepy 13,6 metra . Mile widziane są auta z wyposażeniem ADR i wywrotki. Gwarantujmy terminowe regulowanie należności, stałe zlecenia oraz nasze zaangażowanie w celu jak najefektywniejszego wykorzystania samochodu.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą transportu i spedycji prosimy o kontakt telefoniczny: 68 422 70 31 lub na adres e-mail:biuro@fusionts.pl, robert@fusionts.pl, w treści wiadomości prosimy o podanie informacji na temat:

-ilości posiadanych środków transportu,
-podstawowych wiadomości na temat pojazdów (wymiary, ładowność, typ zabudowy),
- wysokość i zakres ubezpieczenia OCP
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

 • transport międzynarodowy lubuskie
 • spedycja międzynarodowa lubuskie
 • przewóz towarów lubuskie
 • tiry lubuskie
 • ładunki lubuskie
 • transport lubuskie
 • spedycja lubuskie
 • transport krajowy lubuskie
 • transport samochodowy lubuskie
 • przewozy drobnicowe lubuskie
 • przewozy całopojazdowe lubuskie
 • transport ciężarowy lubuskie
 • usługi spedycyjne lubuskie
 • transport ładunków lubuskie
 • firma transportowa lubuskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.