61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Autohandel. Rafał Winkiel27. stycznia 83
42-500 Będzin

Dane kontaktowe
tel. 509 529 614, 32 785 33 77
rafalw0@op.pl
http://autohandelbedzin.pl


OPIS FIRMY

Nasz komis samochodowy zajmuje się skupem, sprzedażą oraz zamianą samochodów używanych na dogodnych dla Klienta warunkach. Wszystkie auta, które mamy w swojej ofercie są przez nas skrupulatnie analizowane pod kątem technicznym. Musimy mieć pewność, że nasi Kienci nabywają samochody w bardzo dobrym stanie technicznym!
Zapraszamy do siedziby komisu samochodowego w Będzinie!

Zatrudniamy handlowców oraz mechaników o wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużym zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Wszyscy nasi pracownicy to pasjonaci motoryzacji, dlatego mają Państwo gwarancję wkładu ogromnego zaangażowania.

Zakup samochodu wiąże się z podjęciem czasem trudnej decyzji. Mnogość marek oraz modeli może przysporzyć o niemały zawrót głowy. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników, z którymi często laik sobie nie radzi, dlatego każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możemy mu pomóc wybrać odpowiedni dla siebie model samochodu. Rodzinom polecamy większe auta, np. w wersjach kombi. Jeśli nasz Klient ma zamiar kupić swoje pierwsze w życiu auto sugerujemy wybór nieco tańszy i starszy

Współpracują z nami zarówno osoby prywatne, jak i firmy z całego województwa. Obsługujemy też Klientów zagranicznych.
Już dziś kup auto swoich marzeń w atrakcyjnej cenie!

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem jednego z naszych aut zapraszamy do naszej siedziby w Będzinie!
Proponujemy kontakt telefoniczny, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy!

OFERTA FIRMY

Autogiełda

Oferujemy sprzedaż aut osobowych, jak również dostawczych. W swojej ofercie posiadamy różne marki oraz modele. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów akceptujemy płatność gotówką lub oferujemy sprzedaż ratalną.

Zazwyczaj sprzedajemy auta bezwypadkowe. W przypadku aut z niewielkimi uszkodzeniami, zapewniamy pomoc wykwalifikowanych mechaników. Mamy podpisane umowy kredytowe z wieloma bankami. Zakup samochodu w naszym komisie to najlepsze rozwiązanie jeśli szukają Państwo używanego solidnego auta!

Skup samochodów używanych.

Prowadzimy skup samochodów używanych. Po dokładnym sprawdzeniu stanu technicznego auta, odkupimy je za gotówkę! Wyceny ustalamy na podstawie średniej wartości rynkowej danego modelu. W przypadku, gdy uda się ustalić wartość samochodu, wypłata gotówki lub przelew na konto wykonywany jest w dniu podpisania umowy!

Szeroki wachlarz możliwości, jakie daje współpraca z naszym komisem pozwala Państwu dokonać zamiany własnego auta na samochody znajdujące się z ofercie komisu. Wymieniane auta muszą posiadać wartość zbliżoną do tej wspólnie ustalonej z Klientem oraz muszą być w podobnym stanie technicznym. Do zamian przyjmujemy zarówno auta osobowe, dostawcze, ale także również motocykle.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego (również poprzez specjalny formularz, widoczny na stronie), a także do wizyty osobistej w siedzibie naszego komisu w Będzinie. Godziny pracy dostosowujemy do wymagań naszych Klientów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy!
Czekamy na Państwa w naszym komisie w Będzinie!

Zapraszamy codziennie od rana do wieczora, w godzinach:

8:00 – 20:00


SŁOWA KLUCZOWE

 • skup handel samochody Będzin
 • sprzedaż samochodów Będzin
 • auto handel Będzin
 • autokomis Będzin
 • autohandel Będzin
 • autogiełda Będzin
 • komis samochodowy Będzin
 • samochody używane Będzin
 • auta używane Będzin
 • skup samochodów używanych Będzin
 • wymiana samochodów Będzin


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.