61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

"Eko-Instal" Adam Romanowskiul. Bławatna 18
10-862 Olsztyn

Dane kontaktowe
tel. 89 533 20 63, 790 205 373
fax. 89 533 20 63
biuro@ekoinstal.olsztyn.pl
http://www.termokominki.olsztyn.pl


OPIS FIRMY

Firma Eko-Instal Adam Romanowski została założona w 2011r. Zarejestrowana w Urzędzie Miasta Olsztyn w rejestrze działalności gospodarczej.
Firma jest zrzeszona w Cechu Rzemiosł Różnych oraz Wojewódzkiej Spółdzielni Rzemieślniczej "Nowa" w Olsztynie.

OFERTA FIRMY

Firma zajmuje się kompleksowym montażem i serwisem instalacji centralnego ogrzewania którego elementami są między innymi:

- ogrzewanie podłogowe,
- kolektory słoneczne,
- powietrzne pompy ciepła,
- bufory.

Nasza firma świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie od doradztwa aż po montaż kominków wraz z obudową. Po mimo krótkiego istnienia firmy mamy już ugruntowaną pozycję na rynku i duże doświadczenie zdobyte wcześniej w firmie „Rombud”.

Firma zajmuje się doradztwem, projektowaniem oraz montażem w zakresie ekologicznych źródeł energii, centralnego ogrzewania oraz sieci wodno- kanalizacyjnych.

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem centralnego ogrzewania. Naszą specjalnością jest centralne oparte o bufor akumulacyjny. Jest to rozwiązanie znane i powszechnie stosowane w wysoko rozwiniętych krajach Europy zachodniej i północnej. Pozwala to na płynne połączenie wielu źródeł ciepła o różnej specyfikacji bez strat energetycznych. Taki układ jest w stanie zapewnić wysokie bezpieczeństwo, wydajność, przedłuża żywotność wszystkich urządzeń i co bardzo ważne generuje duże oszczędności. Warto również podkreślić bezawaryjność układu.

Projektowanie i wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz sanitarnych

Nasza kadra posiada doświadczenie oraz wszelkie uprawnienia do zaprojektowania i wykonania instalacji we wszystkich dostępnych technologiach wraz z odpowiednim wsparciem sprzętowym nasze instalacje cechują się długą żywotnością oraz bezawaryjnością.

Projektowanie i montażem instalacji solarnych (wchodzi w to załatwienie dotacji – klient podpisuje tylko umowę w banku)

Kolektory słoneczne mogą produkować ciepłą wodę użytkową a nawet znacząco wspomagać centralne ogrzewanie w okresach przejściowych (wiosna, jesień) a to oznacza spore oszczędności w domowym budżecie. Jednak żeby inwestycja była ekonomicznie uzasadniona potrzebny jest indywidualny dobór kolektorów słonecznych wraz z podzespołami do konkretnej instalacji oraz prawidłowy montaż z koniecznymi przeróbkami istniejącego układu. Nasza firma ma wyrobioną markę na rynku Warmińsko- Mazurskim, zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy z sukcesem wiele instalacji. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje opłacalność inwestycji i zwrot kosztów w możliwie krótkim czasie. Posiadamy wszystkie uprawnienia potrzebne do pozyskania dotacji, współpracujemy również w tym zakresie z Bankiem Ochrony Środowiska. Dzięki temu załatwiamy wszelkie zawiłe formalności i dostarczamy potrzebne dokumenty, rola klienta ogranicza się jedynie do podpisania umowy w banku.

Montażem pomp ciepła typu powietrze-woda

Pompy ciepła typu powietrze-woda są świetną alternatywą dla pomp gruntowych oraz tradycyjnego ogrzewania. Są dużo tańsze niż pompy gruntowe przy bardzo zbliżonej wydajności i tak samo oszczędne co daje szybki zwrot kosztów. W razie awarii urządzenia bardzo łatwo się serwisuje w odróżnieniu do pomp gruntowych. Dobieramy i montujemy pompy renomowanych firm dzięki czemu klient ma gwarancję maksymalnej wydajności i niezawodności. Jesteśmy przeszkoleni i posiadamy certyfikaty potwierdzające wysoką jakość usług.

Montażem kominków wraz z aranżacjami i wykonywaniem obudów

Montaż kominków z płaszczem wodnym jak i powietrznych to usługa w której mamy największe doświadczenie, zajmujemy się tym od wielu lat i na swoim koncie mamy setki montaży w całej Polsce i za granicą. Nie wątpliwie jesteśmy firmą z największym doświadczeniem w montażu kominków z płaszczem wodnym w województwie Warmińsko –Mazurskim, robimy to od 1990 roku. Dzięki długiemu doświadczeniu i materiałom najwyższej jakości potrafimy zaprojektować i obudować kominek na każdy gust praktycznie ograniczony tylko wyobraźnią.

Montażem ogniw fotowoltaicznych

Ogniwa fotowoltaiczne to technologia która dopiero zaczyna raczkować w naszym kraju. Niewątpliwie jednak ma duży potencjał i jest przyszłością chociażby dlatego że niedługo będą dostępne dofinansowania na baterie słoneczne. Ciągle się w tym kierunku szkolimy i mamy na swoim koncie pierwsze dobrze działające instalacje. Współpracujemy z producentami i firmami niemieckimi z dużym doświadczeniem w celu podwyższania swoich kwalifikacji.


GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • ogrzewanie Olsztyn
  • ogrzewanie podłogowe Olsztyn
  • kolektory słoneczne Olsztyn
  • powietrzne pompy ciepła Olsztyn
  • bufory Olsztyn
  • technika grzewcza Olsztyn
  • eko-instal Olsztyn
  • kominki Olsztyn


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.