61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

P.P.U.H. "Majewska" Bożena MajewskaBłota 14 A
49-312 Błota

Dane kontaktowe
tel. 602 607 795
arkadiusz.majewski5@wp.pl
www.dachodadoz.pl


OPIS FIRMY

Nasza firma od osiemnastu lat zajmuje się dekarstwem oraz budową domów /stan surowy/. Właścicielami firmy są Bożena Majewska i Arkadiusz Majewski. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Błota położonej niedaleko Brzegu w województwie opolskim. Każde zlecenie wykonujemy sprawnie i profesjonalnie, dbając o wyznaczone terminy realizacji. Szanujemy w ten sposób i czas, i pieniądze Klienta, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że podjęte inwestycje zostały powierzone właściwej firmie.

Prace wykonujemy kompleksowo. Wraz z Klientem bierzemy udział w planowaniu zakresu prac, pomagamy dokonać wyboru odpowiednich produktów, doradzamy w kwestii optymalnych do danej sytuacji rozwiązań. Korzystamy z materiałów własnych, jak i powierzonych przez Klienta.

Nasza wieloletnie doświadczenie to pewność fachowego wykonania usług. Budowę domów i usługi dekarskie realizujemy w oparciu zarówno o tradycyjne, sprawdzone metody, jak i najnowsze technologie.


OFERTA FIRMY

Usługi dekarskie - budowa dachu

Specjalizujemy się w wykonywaniu więźby dachowej oraz pokryć dachowych różnymi materiałami, tj, blachą, blachodachówką, dachówką, papą, gontem, itd. Zajmujemy się również adaptacją pomieszczeń na poddaszu.

Budowa domów

Realizujemy budowy domów jednorodzinnych od podstaw. Oferujemy stan surowy.

Zachęcamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.


GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • budowa domów jednorodzinnych opolskie
  • usługi budowlane opolskie
  • dachy płaskie opolskie
  • domy pod klucz opolskie
  • budowa domów jednorodzinnych opolskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.