61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Dom Wczasowo-Wypoczynkowy Kameralnaul. Mickiewicza 10 a
87-720 Ciechocinek

Dane kontaktowe
tel. 54 283 44 80
kameralnadomwczasowy@wp.pl
www.kameralna.pl


OPIS FIRMY

Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy "Kameralna" położony jest w samym sercu Ciechocinka.

Posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i TV.

Możliwość grilowania, przejażdżki tramwajem konnym i wiele innych atrakcji. Na miejscu pełne wyżywienie - domowa kuchnia, od sniadania po kolację, zawsze smaczna i świeża.

Na terenie obiektu zamykany parking kawiarnia z jadalnią dla 60 osób.

W pobliżu obiektu liczne alejki spacerowe, dywany kwiatowe. Tuż obok szeroka baza zabiegowa.

Na terenie ośrodka znajduje jedyna w Ciechocinku lecznicza Jaskinia Solna z urządzeniem medycznym oraz gabinet masażu i terapii manualnej.

Na terenie Uzdrowiska odbywają się liczne, cykliczne imprezy rozrywkowo-kulturalne.

OFERTA FIRMY

W naszym uroczym ośrodku oferujemy Państwu pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z:

pełnym węzłem sanitarnym
TV
balkonami na pietrze
tarasami na parterze

Zachęcamy również do korzystania z całodziennego wyżywienia w naszym ośrodku co z pewnością podniesie komfort Państwa wypoczynku. U nas możecie się czuć Państwo bezpiecznie. Nasz obiekt jest monitorowany i ogrodzony. Posiadamy również dla naszych gości bezpłatny parking.

Na terenie naszego ośrodka jest możliwość grillowania oraz organizowania ognisk. Dodatkowo organizujemy atrakcyjne przejażdżki po Ciechocinku tramwajem konnym.

Ciechocinek

Ciechocinek - Perła Kujaw - liczący 11 tysięcy stałych mieszkańców posiada niezwykle korzystne dla swej leczniczej funkcji warunki klimatyczne. Duże nasłonecznienie, niewielka amplituda wahań temperatury, stosunkowo mała ilość opadów, łagodne wiatry i umiarkowana wilgotność względna powietrza to bezsporne walory uzdrowiska.

Klimat można określić jako nizinny, łagodnie odczuwany przez organizm człowieka. Tak więc Ciechocinek posiada idealne warunki klimatyczne, które spełniają wymogi stawiane miejscowościom uzdrowiskowym.Dla osób przybywających na wypoczynek do Ciechocinka proces aklimatyzacji przebiega łagodnie i trwa stosunkowo krótko. Przebywanie w warunkach klimatu ciechocińskiego jest zalecane dla osób wrażliwych na silniejsze bodźce klimatyczne.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • dom wczasowy Ciechocinek
  • ośrodek wypoczynkowy Kameralna Ciechocinek
  • Dom Wczasowo - Wypoczynkowy Kameralna Ciechocinek


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.