61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 Głosy)

Malex Sp. z o.o.ul. M. Prawego 58
47-100 Strzelce Opolskie

Dane kontaktowe
tel. 77 461 46 38, 77 462 11 52
malex.farby@wp.pl
http://malex.info.pl


OPIS FIRMY

Hurtownia Materiałów Budowlanych „Malex” to miejsce, w którym kompleksowo zaopatrzysz się w materiały niezbędne na budowie oraz do przeprowadzenia remontu. Posiadamy w ofercie produkty wiodących producentów branży budowlanej oraz wykończeniowej. Wieloletnia sprzedaż chemii budowlanej oraz materiałów budowlanych pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie. Dzięki temu pomagamy naszym klientom w wyborze rozwiązania optymalnego pod względem jakości i ceny dla ich potrzeb.

OFERTA FIRMY

Posiadana przez nas oferta artykułów malarskich, budowlano-wykończeniowych, instalacyjnych oraz narzędzi jest tak szeroka że nie sposób przedstawić jej kompleksowo na stronie internetowej, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej Hurtowni Budowlanej znajdującej się w Strzelcach Opolskich przy ulicy Marka Prawego 58. Nasi doradcy pomogą Państwu w doborze najkorzystniejszych rozwiązań dla Państwa potrzeb

W naszej ofercie znajdują się:

- farby do wszystkich zastosowań
- akcesoria malarskie
- materiały budowlane
- chemia budowlana
- narzędzia
- materiały instalacyjne wod-kan i CO
- instalacje elektryczne i osprzęt
- artykuły BHP

Posiadamy własna flotę transportową, nasza logistyka pozwala nam na zaopatrywanie podmiotów handlowych oraz inwestorów na terenie całego województwa Opolskiego. Dowozimy materiały do klientów indywidualnych, wykonawców oraz inwestorów. Prowadzimy redystrybucję, sprzedaż hurtową i detaliczną. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, firmy remontowo-budowlane, jak również podmioty handlowe.

SŁOWA KLUCZOWE

  • Malex Strzelce Opolskie
  • market budowlany Strzelce Opolskie
  • farby Strzelce Opolskie
  • materiały budowlane Strzelce Opolskie
  • chemia budowlana Strzelce Opolskie
  • mieszalnia farb Strzelce Opolskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.