61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3 Głosy)

F.H.U. GRES-FRAN Grażyna Pinderska


Gres-Fran
ul. Polna 23
37-310 Nowa Sarzyna

Dane kontaktowe
tel. 515 558 034
gresfran@gmail.com
http://www.gres-fran.pl/


OPIS FIRMY

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oraz układaniem kamienia naturalnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, udokumentowane setkami zrealizowanych zleceń oraz satysfakcją naszych klientów.
Stawiamy na jakość i dokładność, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, co staramy się osiągnąć poprzez uczciwość, rzetelność i fachowość.
Zapraszamy do współpracy: firmy budowlane, projektantów ogrodów, sklepy ogrodnicze oraz interesantów indywidualnych.
Możemy sprostać pomysłom najbardziej wymagających klientów, którzy doceniają wysokie walory estetyczne, ekologiczne oraz praktyczne naszego towaru.
Zawsze jesteśmy gotowi pomóc Państwu w najtrafniejszym wyborze tak, by każdy klient wyszedł od nas zadowolony i kontynuował współpracę.
Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo oraz szczegółową analizę każdego projektu.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://www.kamieniesarzyna.pl/

OFERTA FIRMY

Oferujemy Państwu najwyższej jakości materiał pochodzący z różnych wyrobisk świata, ciągle urozmaicając naszą ofertę. Nasz kamień spełnia europejskie normy jakościowe i doskonale nadaje się do polskich warunków atmosferycznych.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • kamień naturalny podkarpackie
  • kruszywa podkarpackie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.