61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3 Głosy)

Agrospec Andrzej StecMłyńsko 63 a
59-620 Gryfów Śląski

Dane kontaktowe
tel. 75 78 14 628
fax. 75 78 14 628
agrospec2@wp.pl
www.agrospeec.pl


OPIS FIRMY

A G R O S P E E C

T R A N S P O R T
To profesjonalny przewoźnik, a zarazem jedna z najprężniej rozwijających się firm, która zapewni Ci rzetelną jakość usług.
Na rynku nasze usługi transportowe wyróżniają się pełnym profesjonalizmem, skrupulatnym dbaniem o terminowość oraz szybkość realizacji. Stały wzrost liczby wykonywanych przez nas zleceń transportowych jest niewątpliwie potwierdzeniem profesjonalizmu i sprawnego rozwoju firmy.
Obecnie obsługujemy wielu producentów o zróżnicowanych potrzebach transportowych, dopasowując kształt i rodzaj usług do konkretnych indywidualnych wymagań klienta.
Świadczymy usługi przewozowe samochodami o ładowności do 24 t.
Zapewniamy przewozy międzynarodowe. Każdy pojazd wykonujący przewozy międzynarodowe posiada licencję uprawniającą do wykonywania międzynarodowego transportu drogowego oraz wszelkie niezbędne badania techniczne.

S K U P I S P R Z E D A Ż Z B Ó Ż
Firma AGROSPEEC zajmuje się skupem i sprzedażą zbóż już od 2006 roku. Przez te lata wyrobiliśmy sobie opinię rzetelnego i uczciwego partnera w interesach. Współpracujemy z rolnikami i firmami z całej Polski. Rozwijamy swoją działalność skupu i sprzedaży zboża na inne kraje europejskie. Dysponujemy transportem, który bez problemu odbierze od Państwa każdą, nawet najmniejszą ilość zboża.

OFERTA FIRMY

Transport
Firma AGROSPEEC oferuje Państwu szeroki wachlarz usług transportowych:
- realizacja zleceń 24 godziny na dobę,
- dostęp do środków transportu o ładowności do 24 t
- stały kontakt z kierowcami,
- OC przewoźnika.

Istnieje również możliwość dostosowania środków transportu do Państwa potrzeb. Każde auto jest przystosowane do wykonywania długich tras międzynarodowych.

Transport, którym dysponujemy w połączeniu z doświadczonymi kierowcami, sprawna obsługa zleceń oraz wysoka jakość świadczonych usług, stanowi gwarancję bezpiecznego przewozu Państwa ładunków.

Skup i sprzedaż zbóż
Skupujemy następujące zboża:
pszenica konsumpcyjna
pszenica paszowa
pszenżyto
owies
kukurydza
rzepak

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • Agrospeec Młyńsko
  • usługi transportowe Młyńsko
  • skup zbóż Młyńsko
  • sprzedaż zbóż Młyńsko


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.