61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

F.H.U. Express Bus Patryk KoniorCzarnieckiego 21
37-420 Rudnik nad Sanem

Dane kontaktowe
tel. 696-007-725, 662-027-622
expressbus@onet.pl
www.expressbus-podkarpacie.pl


OPIS FIRMY

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi przewozowe i kurierskie z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Wieloletnie doświadczenie, nieszablonowe podejście do potrzeb Klientów oraz posiadane licencje i uprawnienia sprawiają, że powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, fachowo i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. To Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców.

Z naszej strony zapewniamy bezpieczną i komfortową podróż w miejsce przeznaczenia. Jesteśmy punktualni, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodową wyposażoną w nawigację satelitarną GPS. Posiadamy OC przewoźnika, co czyni nas godnym polecenia partnerem do współpracy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

OFERTA FIRMY

ExpressBus Podkarpacie to przede wszystkim szybki przewóz osób i paczek z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Firma istnieje już od kilku lat na rynku.

Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie usług transportowych na najwyższym poziomie Klientom, dla których szybki i bezpieczny transport jest podstawą do funkcjonowania i realizacji ich własnych przedsięwzięć. Dlatego specjalizujemy się w transporcie przesyłek bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy. Oferujemy również wiele usług, za które Klient nie ponosi dodatkowych kosztów! Cechy te wyróżniają nas na tle “typowych” firm transportowych i kurierskich.Od samego początku działalności naszym priorytetem jest podnoszenie poziomu świadczonych usług. Aby móc jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów w swojej flocie posiadamy auta osobowe oraz duże samochody dostawcze , wyposażone w nawigację satelitarną GPS, która umożliwia bezbłędne dotarcie do wyznaczonego celu. Dodatkowym naszym atutem jest indywidualne podejście do klienta, co także odzwierciedla się w cenach.

Firma EXPRESS BUSS Podkarpacie posiada wszelkie wymagane dokumenty do przewozu osób i towarów:
– Certyfikat Kompetencji Zawodowej
– koncesję na wyjazdy zagraniczne
– wymagane licencje oraz świadectwa kwalifikacji
– uprawnienia do przewozu osób (każdy kierowca)

SŁOWA KLUCZOWE

  • przewóz Anglia podkarpackie
  • przewóz do Anglii podkarpackie
  • przeprowadzki Anglia podkarpackie
  • transport Anglia podkarpackie
  • przewóz osób Anglia podkarpackie
  • transport do Anglii podkarpackie
  • transport osób do Anglii podkarpackie
  • transport towarów podkarpackie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.