61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 Głosy)

DREWNIANE ZIELONE DOMY s.c.Kopernika 2a
37-632 Stary Dzików

Dane kontaktowe
tel. 884 990 884
kontakt@drewnianezielonedomy.pl
www:drewnianezielonedomy.pl


OPIS FIRMY

Drewniane Zielone Domy” – to firma, która istnieje od 2011r. i została założona na potrzebę rynku polskiego przez Arkadiusza Pawlik oraz Geira Holte. Jest filią firmy “Holte Eiendom As” prosperującą na rynku norweskim od ponad 20-stu lat

Drogi kliencie – jesteś dla nas najważniejszy i to Ty decydujesz o wielkości, architekturze oraz zakresie zleconych nam prac. Jesteśmy solidną firmą stawiającą na pierwszym planie zadowolenie klienta, uczciwość, rzetelność oraz terminowość zleconych nam usług. Potwierdzeniem jakości wykonanych przez nas prac jest duża ilość
zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług na terenie Norwegii. Oprócz wysokiej jakości usług firma nasza udziela 10-letniej gwarancji na zbudowany dom.

OFERTA FIRMY

Specjalizujemy się w budowie:
- domów jednorodzinnych
- szeregowych,
- wypoczynkowych,
- jak również garaży, w systemie szkieletowym.

Już wkrótce w naszej ofercie znajdziecie Państwo także meble wykonane z najwyższej jakości drewna dla swojej kuchni, salonu czy sypialni. Przedstawimy ofertę na stoły, łóżka, meble kuchenne, łazienkowe i inne.
Już teraz zapraszamy na www.meblenorweskie.pl

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • budowa domów jednorodzinnych podkarpackie
  • budowa domów szeregowych podkarpackie
  • budowa domów wypoczynkowych podkarpackie
  • budowa garaży w systemie szkieletowym podkarpackie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.