61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 2.80 (5 Głosy)

Derred Sp. z o.o. Pracownia KrawieckaWojska Polskiego 8
85-171 Bydgoszcz

Dane kontaktowe
tel. 52 370 05 05, 52 373-32-50
fax. 52 373-32-50
derred1@wp.pl
www.derred.pl


OPIS FIRMY

Kilkanaście lat temu mała grupa, która nie chciała się poddać wielkoprzemysłowemu szyciu wyrobów garnituropodobnych rozpoczęła swoją walkę aby zachować, udoskonalać i pielęgnować sztukę jaką jest krawiectwo miarowe. Po 20 latach uważamy nadal, że była to właściwa droga, dzięki której dotychczasowa grupa naszych klientów określiła swój styl i wizerunek.

W naszej małej pracowni krawieckiej łączymy ze sobą najważniejsze składniki:
- doświadczenie krawców, którzy swoją karierę zawodową rozpoczynali w czasach, kiedy istniało pojęcie ‘Polskiej Sztuki Krawieckiej’;
- najnowsze technologie;
- tkaniny, które importujemy dla Państwa z przędzalni, które są światowymi liderami w produkcji tkanin ubraniowych. Są to Sabal, Holland&Sherry, Carnet, Drapers, Caccioppoli, Valentino, Dormeuil,
Fratelli Tallia Di Delfino;
- dbałość o to, by wszystkie pozostałe dodatki, takie jak canvasy, nici, podszewki oraz guziki niczym nie odbiegały jakością od zastosowanych tkanin wierzchnich.

Życie naszej firmy biegnie dwiema drogami. Pierwsza to pracownia krawiecka i jej usługi, o których piszemy w zakładce ‘Szycie miarowe’, druga to kilka własnych sklepów, które oferują towary zaprzyjaźnionych od wielu lat firm. Przy doborze towarów, które sprzedajemy w naszych sklepach kierujemy się dwoma podstawowymi kryteriami – aby towar był najwyższej jakości i pochodził od polskich producentów.

OFERTA FIRMY

Nasza firma tak naprawdę to dwa światy, które mamy nadzieję kiedyś do siebie maksymalnie zbliżyć.

Jeden to prowadzenie kilku własnych sklepów z odzieżą dla mężczyzn. Do podstawowych zasad istnienia tych punktów zaliczamy dbałość o to, aby cały asortyment był produkowany w naszym kraju, gdyż posiadamy w Polsce wyjątkowych technologów, konstruktorów, krawców i szwaczki, które już od wielu lat zdobyły uznanie większości zachodnich, europejskich domów mody. Natomiast mało kto wie, że genialna odzież z metkami zachodnich projektantów bardzo często jest szyta w naszych krajowych szwalniach. Dlatego też w regałach i na wieszakach naszych salonów znajdziecie gotowe wyroby takich firm jak Lavard, Lord, Crux, Kapitol, Peters, Guittard, Adam Collection, które wykonują swoją odzież w Polsce. W salonach znajdziecie także ofertę naszej szwalni, szytą w formule Ready to Wear. Tak więc, jeżeli szukacie dobrej jakości garnituru, marynarki, płaszcza czy koszuli z wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które uzupełniają męską garderobę oraz personelu z wieloletnim doświadczeniem i zapałem, zapraszam do naszych salonów.

Drugi świat to nasza pracownia, w której królują zasady pielęgnowania starych sztuk krawieckich. Pracuje w niej dla was kilkoro Mistrzów krawieckich, dla których szycie to nie tylko praca, ale także pasja i samorealizacja. W pracowni szyjemy pełen wachlarz asortymentu odzieży męskiej. Tworzymy z zachowaniem tradycyjnych i formalnych zasad code dresu, jak również możemy spełnić każde wasze modowe marzenie, z którym poradzi sobie igła i nitka. Jedyną nienaruszalną zasadą jest stosowanie tkanin z naturalnych włókien, które importujemy z Anglii, Włoch i Niemiec od światowych liderów. Poza tkaninami najwyższej jakości używamy dodatków krawieckich, których nie spotkacie w masowej produkcji. Są to między innymi guziki z rogu bawoła, orzecha kamiennego oraz stosowany na podszewki jedwab w dziesiątkach kolorów i deseni. W naszym atelier dostępna jest najbardziej szlachetna forma szycia miarowego (ang. bespoke) – to rozwiązanie jest idealne dla klientów o bardzo nietypowej budowie ciała lub dla estetów doceniających walory idealnie dopasowanego garnituru i ręcznej pracy krawca.

Nasze sklepy
Pracownia krawiecka i sklep firmowy
ul. Wojska Polskiego 8, Bydgoszcz,
tel. (52) 370 05 05, (52) 371 90 45
fax: (52) 370 05 05
Krawcy czekają na Państwa wizytę:
codziennie od godziny 9.00 do 17.00
w soboty pracujemy od 9.00 do 13.00

Salon obsługi klienta w Bydgoszczy
ul. Wełniany Rynek 8, Bydgoszcz,
tel. 52 373 32 50

Sklep firmowy w Toruniu
ul. Szewska 21, Toruń,
tel. 56 621 07 34

Sklep firmowy w Grudziądzu
ul.Długa 22, Grudziądz,
tel. 513 033 673

Sklep firmowy w Pile
Plac Zwycięstwa 11, Piła,
tel. 67 2151057

Sklep firmowy w Koszalinie
ul. Powstańców Wielkopolskich 8, Koszalin,
tel. 512601997

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

 • krawiectwo męskie Bydgoszcz
 • garnitury męskie Bydgoszcz
 • koszule wizytowe Bydgoszcz
 • ubrania ślubne Bydgoszcz
 • szycie na miarę Bydgoszcz
 • koszule męskie Bydgoszcz
 • szycie koszul na miarę Bydgoszcz
 • dodatki męskie Bydgoszcz
 • krawiectwo miarowe Bydgoszcz
 • szycie miarowe Bydgoszcz
 • krawiec męski Bydgoszcz
 • artykuły męskie Bydgoszcz
 • moda męska Bydgoszcz
 • odzież dla mężczyzn Bydgoszcz
 • odzież męska Bydgoszcz
 • ubrania Bydgoszcz
 • Derred Bydgoszcz
 • krawiectwo Bydgoszcz


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.