61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Hotel Karmelul. Zarzecze 5
16-300 Augustów

Dane kontaktowe
tel. 87 643 57 62, 604 217 457, 604 459 461
fax. 87 643 57 62
biuro@karmel.augustow.pl
http://www.karmel.augustow.pl


OPIS FIRMY

Hotel "KARMEL" jest nowym ośrodkiem na Ziemi Augustowskiej. Przepięknie umiejscowionym nad brzegiem rzeki Netta.
Okna kawiarni "Bulwarowej" wychodzą na rzekę na której w okresie letnim odbywa się na rzece wiele imprez oraz pływają statki żeglugi śródlądowej.
Stąd wszędzie jest blisko. Kilkaset metrów dalej jezioro Necko, las, amfiteatr, plaża miejska z wyciągiem nart wodnych. Bogate w zieloną naturę otoczenie, bliskość centrum miasta podkreślają dodatkowe walory ośrodka.

OFERTA FIRMY

Zakwaterowanie:

Budynek A

Budynek A jest to budynek główny naszego ośrodka, znajduję się w nim restauracja, sauna, recepcja, biuro oraz 35 pokoi w tym pokoje 2,3,4os. Każdy pokój z łazienką z pełnym węzłem sanitarnym, wi-fi oraz TV.

Budynek B

Budynek B jest to budynek składający się z 12 pokoi 2 os. Każdy pokój wyposażony w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV.

Dom Myśliwski
 
Dom myśliwski jest to budynek składający się z 10 pokoi 2,3,4 os. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Na parterze znajduje się wspólny salon. Często wynajmowany jest cały budynek na organizację spotkań integracyjnych.

Domki Letniskowe

 
13 domków. 1,2,3 os. Każdy domek wyposażony w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV.

W naszej restauracji oferujemy  kuchnię polska, staropolska, slaska oraz domowa, m.in.: pierogi, kluski, rolady, dania rybne, dania z rusztu pieczone na miejscu nad paleniskiem. Organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, imprezy okolicznoœciowe typu imieniny, urodziny, rocznice, bankiety, bale, spotkania, zabawy andrzejkowe, sylwestrowe itp. Proponujemy atrakcyjne zestawy obiadowe w konkurencyjnych cenach. Szczególnie polecamy pyszne naleœniki z różnymi dodatkami. W niedzielę zapraszamy na pyszna kawę i domowe œwieże ciasto.GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • nocleg Augustów
  • hotel Augustów
  • domki kempingowe Augustów
  • pokoje Augustów
  • konferencje Augustów
  • imprezy okolicznościowe Augustów
  • wesele Augustów
  • wyjazdy integracyjne Augustów
  • restauracja Augustów
  • noclegi Augustów


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.