61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Arka. Arkadiusz Kaczałaul. Ligota Polska 15
56-400 Oleśnica

Dane kontaktowe
tel. 608 316 206
arkapoland@wp.pl
http://www.arka-wroclaw.eu


OPIS FIRMY

Nasza misja to połączenie dbałości o środowisko z optymalizacją kosztów eksploatacji w gospodarstwach domowych i przemyśle. Chronimy zasoby naturalne i dbamy o portfel Klienta wdrażając nowoczesne i energooszczędne rozwiązania.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej takie jak kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne oraz elektrownie wiatrowe dużej i małej mocy. Oferujemy bardzo nowoczesne i tanie w eksploatacji rozwiązania. Przeprowadzamy audyty obiektów mieszkalnych, przemysłowych, hotelowych, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, przetwórni owocowo – warzywnych, ubojni i masarni, basenów, obiektów użyteczności publicznej, pod względem możliwości zastosowania w nich najnowocześniejszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań technicznych w procesach grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Nasze rozwiązania i stosowane urządzenia cieszą się dobrą opinią klientów. Szereg zleceń wykonanych na terenie całej Polski od lat przynosi oszczędności i zadowolenie inwestorom. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie doboru urządzeń, projektowania, wykonawstwa i finansowania instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również w rozwiązaniach biwalentnych z tradycyjnymi nośnikami energii.
Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych i montowanych przez nas urządzeń na terenie całego kraju.

OFERTA FIRMY

Oferujemy:

Elektrownie wiatrowe

Jesteśmy autoryzowanym i jedynym w Polsce dystrybutorem niemieckiej firmy Windtechnik Nord – producenta elektrowni wiatrowych o mocach 250 i 600 kW. Urządzenia te stanowią doskonałą odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w sektorze elektrowni wiatrowych małych i średnich mocy.
Nowoczesne i przemyślane rozwiązania technologiczne, niezawodność i bezpieczeństwo oraz atrakcyjna cena powodują, że inwestycje przeprowadzane w oparciu o ten produkt są bardzo atrakcyjne finansowo.

Kolektory słoneczne

Wzrost cen energii i rosnąca świadomość ekologiczna, sprawiają, że coraz więcej osób interesuje się alternatywnymi źródłami energii. Jedną z najtańszych i najdostępniejszych metod pozyskiwania „czystej” energii jest montaż kolektorów słonecznych.
Producenci kolektorów słonecznych nieustannie doskonalą swoje produkty, podążając za rozwijającą się w świecie techniką solarną. Aktualnie w Polsce i innych krajach Europy pracuje wiele tysięcy instalacji z kolektorami słonecznymi.

Pompy ciepła

Pompy ciepła należą do grupy tzw. urządzeń energii odnawialnej. Zasada ich działania jest analogiczna do działania lodówki. Pompa ciepła pobiera energię (ciepło) z powietrza lub ziemi z zewnątrz budynku, kumuluje je do odpowiedniej wysokości i przekazuje do wymiennika ciepła. Pozyskana energia może być przeznaczona na ogrzanie wody użytkowej lub budynku.

Ogniwa fotowoltaiczne

Fotoogniwa to urządzenia, których zadaniem jest zamieniana energii słonecznej na energię elektryczną. Odpowiednia budowa tych urządzeń daje spore możliwość ich wykorzystania począwszy od małych a skończywszy na dużych instalacjach elektrycznych. Ogniwa fotowoltaiczne można znaleźć m.in. na różnego rodzaju jachtach, w domkach letniskowych i całorocznych itp.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • elektrownie wiatrowe dolnośląskie
  • kolektory słoneczne dolnośląskie
  • pompy ciepła dolnośląskie
  • ogniwa fotowoltaiczne dolnośląskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.