61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Globus Sp. z o.o.Dożynkowa 15 f
20-152 Lublin

Dane kontaktowe
tel. 605-266-323
biuro@globusspzoo.pl
www.globusspzoo.pl


OPIS FIRMY

Firma Globus sp. z o.o. powstała w listopadzie 1999 roku w Lublinie i do dnia dzisiejszego nie zmieniła miejsca swojej siedziby. Od samego początku profilem działalnośći spółki był montaż konstrukcji stalowych. Z uwagi na liczne kontakty w krajach europejskich pozyskiwane zamówienia realizowane były głównie poza granicami kraju. Do 2003 roku spółka zatrudniała 150 pracowników w tym głównie monterów i spawaczy konstrukcji stalowych na kontraktach we Francji, Włoszech i Hiszpanii. We Wszystkich nadmienionych krajach pracowali przy montażu instalacji odpylających w hutach stali. Głównymi odbiorcami byli Solack i Acelor.

W roku 2004 do roku 2008 działalność Spółki została w dużej części ograniczona z uwagi na zmiany organizacyjne u naszych klientów.

W roku 2009 Spółka rozpoczęła swoją działalność usługową polegającą na wykonaniu półfabrykatów stalowych do produkcji konstrukcji stalowej spawanych na zlecenie i z dokumentacji klientów. Pozyskany park maszynowy pozwala w dniu dzisiejszym do zaspokojenia potrzeb naszych klientów w wymiarze 300 000 kg miesięcznie.

Globus jest Spółką o kapitale wyłącznie krajowymi od dnia założenia do dnia dzisiejszego skład jego zarządu pozostaje niezmienny.

OFERTA FIRMY

Oferta sprzętu budowlano-montażowa Drukuj

Oferujemy profesjonalne usługi sprzętu budowlano-montażowego (dźwig do 50T i platforma koszowa do 52m) w formie wynajmu pełnego (wraz z operatorem) jak i wynajmu samego sprzętu.

Atrakcyjne ceny uzależnione od długości umowy i zakresu technicznego wykonywanej pracy do ustalenia bezpośrednio ze Specjalistą do Spraw Sprzedaży Panem Leszkiem Fornalem tel. 694-229-852.

Oferujemy usługi cięcia plazmowego, płomieniowego, śrutowania, gięcia, walcowania oraz wybijania otworów w przystępnych cenach na materiale własnym i powierzonym. Każda oferta traktowana jest indywidualnie po uprzednim przesłaniu dokumentacji wykonawczej i zapytania ofertowego .

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • obróbka metali Lublin
  • usługi cięcia plazmowego Lublin
  • usługi cięcia płomieniowego Lublin
  • śrutowanie Lublin
  • gięcie Lublin
  • walcowanie Lublin
  • usługi sprzętu budowlano-montażowego Lublin


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.