61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (2 Głosy)

DOM PASYWNY PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TERESA ZIELIŃSKA, "DOSKONAŁE MYCIE" s.c. Teresa Zielińska, Jan ZielińskiM.Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej 13
95-100 Zgierz

Dane kontaktowe
tel. 663 316 603
janz@pasywny.eu
www.pasywny.ngb.pl


OPIS FIRMY

Zajmujemy się budownictwem pasywnym i wdrażaniem tej technologi w życie, oraz budowaniem myjni bezdotykowych w technologii Wap-Alto

Dom pasywny to taki budynek, który w celu zapewnienia komfortu cieplnego mieszkańcom zużywa nie więcej, niż 15 kWh energii na jeden metr kwadratowy przestrzeni użytkowej w ciągu jednego roku.

W domach pasywnych często można spotkać się z wykorzystywaniem gruntowego wymiennika ciepła, czyli urządzenia wspomagającego wentylację.
W sezonie grzewczym przefiltrowane świeże powietrze przechodzi przez gruntowy wymiennik ciepła, w którym zachodzi wstępne jego podgrzanie.
Potem powietrze jest przekazywane do rekuperatora, gdzie z kolei zostaje podgrzane za pomocą powietrza uchodzącego budynku.


OFERTA FIRMY

Zajmujemy się:

- Budownictwem pasywnym i wdrażaniem tej technologi w życie. Poszukujemy klientów, którzy zaczynają zastanawiać sie nad budowaniem własnego budynku.
- Nowoczesnymi systemami grzewczymi /MHG/ w połaczeniu z rekuperacja i GWC
- Budowaniem myjni bezdotykowych w technologii Wap-Alto
- Pracami wykończeniowymi.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • budownictwo pasywne Zgierz
  • nowoczesne systemy grzewcze Zgierz
  • prace wykończeniwe Zgierz
  • budowa myjni bezdotykowych Zgierz


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.