61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

"GROMET" Andrzej Grądzki Z.P.U.Hul. Żurawiniec 18
07-306 Brok

Dane kontaktowe
tel. 29 745 71 81, 604 905 472, 604 666 100
fax. 29 745 71 81
aszyny33@wp.pl
www.gromet.net.pl


OPIS FIRMY

Firma Gromet znajduje się już na rynku 30lat, rozpoczęła swoją działalność w 1982 z inicjatywy Andrzeja Grądzkiego. Na początku wszystko dobywało się w małym przydomowym warsztacie, który z czasem został rozbudowany. W pierwszej kolejności zajmowaliśmy się produkcją opryskiwaczy polowych.
Rozwój firmy sprawił, że mogliśmy pozwolić sobie na produkcję większej ilości maszyn, co zmusiło nas do otworzenia większego zaplecza techniczno-produkcyjnego. Zgarniacz naszej firmy, zanim został wprowadzony na rynek był testowany około 2 lat w naszym domowym zapleczu, wszystkie poprawki były nanoszone natychmiastowo, co dało nam taki rezultat, że jesteśmy w czołówce producentów hydraulicznych zgarniaczy obornika.
Nasze wyroby odznaczają się dużą estetyką wykonania, trwałością i niezawodnością, co mogą potwierdzić setki zadowolonych klientów. Dzięki temu znajdujemy coraz większa grupę użytkowników w kraju i za granicą. Służymy państwu doradztwem, wiedzą, a przede wszystkim spełnieniem Państwa oczekiwań.
Nasza firma największy nacisk kładzie na obsługę klienta, a podczas wykonania zleceń oferujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki tym cechom i celom znajdującym się na pierwszym miejscu w naszej firmie, jesteśmy już doświadczoną 30 letnią firmą, która wciąż poszerza swoje horyzonty i dlatego nawiązujemy kontakt z nowymi firmami takimi jak Gea Farm Technologies, Rogal De Bore, Houl i wiele innych


OFERTA FIRMY

Oferujemy

- zgarniacze obornika
- uchwyty do kręgów
- pompy i mieszadła
- wozy paszowe
- siłowniki hydrauliczne
- wygrodzenia stanowisk
- maty i materace legowiskowe
- wentylatory
- poidła

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • zgarniacze obornika dolnośląskie
  • uchwyty do kręgów dolnośląskie
  • pompy i mieszadła dolnośląskie
  • wozy paszowe dolnośląskie
  • siłowniki hydrauliczne dolnośląskie
  • wygrodzenia stanowisk dolnośląskie
  • maty i materace legowiskowe dolnośląskie
  • wentylatory dolnośląskie
  • poidła dolnośląskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.