61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

BAG in BOX. Wojciech Płocki


Płocki Wojeciech
ul. Kleeberga 8/145
20-243 Lublin

Dane kontaktowe
tel. (81)756-12-67, 604 542 518
info@baginboxwp.pl
http://www.maszynypakujacelublin.pl


OPIS FIRMY

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej działalności producenta specjalistycznych maszyn pakujących z Lublina. Firma BAG in BOX Wojciech Płocki specjalizuje się we wdrażaniu na rynek przemysłu spożywczego urządzeń pakujących w technologii bag-in-box. W swojej działalności opiera się na ponad dwudziestu latach doświadczeniach w dziedzinie pakowania aseptycznego oraz produkcji najwyższej jakości urządzeń profesjonalnych.

Jaki jest zakres działalności firmy BAG In BOX?

• Wykonywanie projektów maszyn pakujących.
• Przygotowywanie specjalistycznych ekspertyz.
• Produkcja na zamówienie: rozlewaczek, pakowarek standardowych, pakowarek aseptycznych, pakowarek Ultra Clean.

Klientami firmy są przede wszystkim zakłady produkcyjne wytwarzające produkty płynne i półpłynne, takie jak: koncentraty, masa jajowa, oleje spożywcze, soki owocowe i warzywne, wina, wody zdrojowe. Pakowaczki pracują głównie w przetwórniach owocowo-warzywnych, rozlewniach wód, rozlewniach win itp.

Urządzenia spełniają rygorystyczne standardy technologiczne oraz restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Elementy konstrukcji, które mają bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi podczas procesu pakowania, zbudowane są z materiałów dopuszczonych do takiego kontaktu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami maszyn pakujących, które znajdują się na kolejnych podstronach. Znajdą tam Państwo ogólną charakterystykę urządzenia, opis przeznaczenia i działania, dane techniczne oraz inne niezbędne informacje. Serdecznie zapraszamy!

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • maszyny pakujące lublin
  • maszyny pakujące lubelskie
  • pakowarka lublin
  • pakowarka lubelskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.