61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Marcin Studio Fryzjerskie Marcin KwiecińskiSeminaryjska 27
25-372 Kielce

Dane kontaktowe
tel. 692 155 925
seminaryjska27.kielce@gmail.com
http://fabryka-stylu.com


OPIS FIRMY

Mistrz fryzjerstwa, wizażysta, szkoleniowiec. Fabrykę stylu prowadzę od 2008r. Fryzjerem jestem od 15 lat. Pracuję przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, teledyskach, charakteryzacji do filmów i programów telewizyjnych. W 2012r Fabryka Stylu zdobyła 2 miejsce w kategorii salony fryzjerskie w województwie świętokrzyskim w konkursie Świętokrzyski Laur Piękna. 2013. W tym samym konkursie wyróżnienie. Fryzjerstwu poświęcam całe swoje życie.

OFERTA FIRMY


Pielęgnacja

W Naszym Salonie proponujemy całą gamę zabiegów pielęgnacyjnych dla Twoich włosów. Zabiegi wykonywane są produktami marki L’Oreal Professionnel

Koloryzacja

Koloryzacja to znacznie więcej niż zmiana koloru włosów. To nowa TY. Celem koloryzacji jest zarówno podkreślenie typu urody, osobowości jak również TWOJEGO indywidualnego stylu.


MAKE UP

Oprócz fryzur w Naszym Salonie wykonujemy również make-up. Nasi wizażyści ukończyli elitarną Szkołę Wizażu i Charakteryzacji Beauty-Art w Krakowie. Posiadają doświadczenie w makijażach zarówno do sesji zdjęciowych, teledysków jak również programów telewizyjnych czy też filmów.

Tym samym wiemy, że dobry make-up to sztuka. Nie ma uniwersalnych makijaży tak jak nie ma dwóch takich samych twarzy. Czymś innym jest podkreślenie naturalnego piękna i zatuszowanie drobnych niedoskonałości, czymś innym zmiana oblicza czy też nadanie indywidualnego stylu.

W Naszym Salonie proponujemy pełną ofertę usług make-up: od makijażu dziennego, poprzez stylizacje wieczorowe i ślubne aż po makijaż artystyczny, w tym również charakteryzację.

Fryzury ślubne

Wiemy jak ten dzień jest dla Ciebie ważny, toteż staramy się, aby wizyta w Salonie była przyjemnością. Indywidualnie podchodzimy do każdej fryzury ślubnej. Proponujemy konsultacje dotyczące makijażu jak również dodatków.

Trwałe prostowanie

Nasi fryzjerzy posiadają tytuł eksperta w prostowaniu włosów metodą X-Tenso® Moisturist™. Jest to metoda zapewniająca długotrwałe prostowanie włosów (do 8 tygodni), zapewniając tym samym ich pielęgnację. Zabieg przeznaczony do włosów: naturalnych, opornych jak również uwrażliwionych (koloryzowanych).

Stylizacja

Czeka na Ciebie wieczorne wyjście, bankiet, bal? Nasi styliści fryzur pomogą Tobie dobrać odpowiednie uczesanie do charakteru imprezy…..loki, fale, proste włosy, warkocz, plecionka, a może duża objętość…

W kieleckim Salonie FABRYKA STYLU, czekają na Ciebie najlepsi koloryści, posiadający ogromną wiedzę o technikach koloryzacji, produktach a także, co najważniejsze- wieloletnie doświadczenie.

Zapraszamy.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • Fabryka Stylu Kielce
  • make up Kielce
  • fryzury ślubne Kielce
  • trwałe prostowanie włosów Kielce
  • strzyżenie damskie Kielce
  • fryzjer damski Kielce
  • salon kosmetyczny Kielce
  • salon fryzjerski Kielce
  • kosmetyka Kielce
  • fryzjer Kielce


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.