61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Adbor Borowieccy Spółka JawnaReymonta 113B
42-125 Kamyk k/Częstochowy

Dane kontaktowe
tel. 34 319 72 34, 34 319 72 33
fax. 34 319 72 35
adbor@adbor.pl
www.adbor.pl


OPIS FIRMY

Jesteśmy producentem artykułów dla dzieci: wózków, wózków lalkowych, huśtawek i sanek.

Firma ADBOR istnieje na rynku krajowym i zagranicznym od 1981 roku. Staramy się jak najlepiej połączyć wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym wzronictwem tak, aby nasi Klienci w każdym momencie byli pewni, że dokonali właściwego wyboru. O skali naszej produkcji niech świadczy fakt, że obecni jesteśmy między innymi w takich krajach jak Niemcy, Finladia, Szwecja, Bułgaria, Rosja a także Węgry, Ukraina, Białoruś, Litwa, Estonia, Słowacja czy Czechy. Mamy nadzieję, że produkowane przez nas wyroby spotkają się z Państwa uznaniem, a marka ADBOR na stałe zagości w Waszych domach i kojarzona będzie wyłącznie z wysoką jakością wykonania.

ADBOR to firma z wieloletnią tradycją. Nasi Klienci mogą dokonać wyboru z szerokiej palety wzorów, modeli i kolorów. Istnieje także możliwość realizacji indywidualnych zamówień dla klientów hurtowych. W standardzie oferujemy komfort i niezawodność każdego wyprodukowanego przez nas artykułu.

Wszystkie artykuły produkowane są zgodnie z europejskimi normami: PN-EN 1888 (dotyczy wózków dziecięcych) oraz PN-EN 71-8 (dotyczy bezpieczeństwa zabawek). Ze względu na skalę produkcji większość elementów konstrukcyjnych wykonujemy sami na miejscu. W pozostałych przypadkach korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców, którzy współpracują z nami już od wielu lat, a co za tym idzie mamy pewność, że jest to zawsze towar najwyższej jakości.

OFERTA FIRMY

Wózki
Sanki
Huśtawki
Wózki lalkowe
Leżaczki
Rowerki
Przewijaki
Śpiwory
Foteliki samochodowe

Najwyższa jakość
Wszystkie nasze wyroby produkujemy z najwyższej jakości materiałów. Produkty obszyte są hipoalergicznym, trwałym i łatwym w utrzymaniu czystości materiałem

Bogate wyposażenie
Aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów oferujemy całą gamę przydatnych akcesoriów takich jak fotelik samochodowy, torba, pokrowiec na nóżki, parasol przeciwsłoneczny, folia przeciwdeszczowa czy też moskitiera.

Funkcjonalność i łatwość w obsłudze
Przemyślane i poparte wieloletnim doświadczeniem rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na intuicyjną obsługę naszych wyrobów oraz zapewniają im wyjątkową funkcjonalność.

Bezpieczeństwo
Wszystkie produkty są zgodne z europejskimi normami: PN-EN 1888 oraz PN-EN 71-8. Ze względu na dużą skalę produkcji większość potrzebnych elementów wykonujemy na miejscu w naszym zakładzie.

Łatwe w transporcie
Dzięki możliwości łatwego i szybkiego złożenia naszych produktów ich przewożenie nie sprawia najmniejszych problemów.

Bogata oferta kolorystyczna
Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów dostępnych w różnych kolorach. Istnieje także możliwość realizacji indywidulnych zamówień w niestandardowej kolorystyce dla odbiorców hurtowych.


GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • producent wózków dziecięcych śląskie
  • producent wózków spacerowych śląskie
  • producent wózków wielofunkcyjnych śląskie
  • producent sanek śląskie
  • producent wózków bliźniaczych śląskie
  • wózki dla dzieci śląskie
  • wózki dziecięce śląskie
  • huśtawki śląskie
  • wózki dla lalek śląskie
  • sanki śląskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.