61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Foto Szałkowscy Jan Krzysztof Szałkowskiul. Mickiewicza 56
17-100 Bielsk Podlaski

Dane kontaktowe
tel. 85 730 30 30
jan@foto-szalkowscy.pl
www.foto-szalkowscy.pl


OPIS FIRMY

Jesteśmy z Państwem od 1925 roku, kiedy to Bolesław Szałkowski założył pierwszy zakład Foto Szałkowscy w Wilnie, następnie przeniósł zakład do Hajnówki, a potem do Bielska Podlaskiego na ulicę Mickiewicza. W kolejnym pokoleniu Jan Szałkowski był z Państwem uwieczniając najważniejsze momenty życia. Poszerzył również działalność o wykonywanie fotografii nagrobkowych na porcelanie, samodzielnie wymyślając technikę, któa pozwoliła na wykonywanie ich w najwyższej jakości. Córka Jana - Małgorzata Szałkowska rozszerzyła jeszcze bardziej zakres oferowanych przez Nas usług, a do firmy zaczęły napływać zamówienia na fotografie nagrobkowe z całej Polski.
Obecnie już czwarte pokolenie fotografów kontynuuje rodzinną tradycję wspierając się na nowoczesnej technice i najnowszych trendach, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Codziennie staramy się podnosić jakość naszch usłyg, aby wyjść na przeciw tak szybko zmieniającemu się rynkowi fotograficznemu i rozmaitym wymaganiom stawianym przez klientów.

Dla Państwa łączymy tradycję z nowoczesnością.

OFERTA FIRMY

Oferujemy:

ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW
Wykonujemy na poczekaniu zdjęcia do dokumentów: dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu, wiz, karty kierowcy, książeczki wojskowej itd. Otrzymują Państwo 7 zdjęć już po 15 minutach. Do zdjęć dołączamy portret w formacie 10x15 w PREZENCIE.

OFERTA ZDJĘĆ STUDYJNYCH
Zapraszamy Państwa do wykonania zdjęć w studiu fotograficznym, jest to niezapomniana pamiątka i wyjątkowy prezent dla bliskich.

OFERTA ZDJĘĆ Z CHRZTU ŚWIĘTEGO
Zdjęcia wykonywane w studiu. Standardowo oferujemy Państwu 4 ujęcia:
maleństwo
maleństwo z rodzicami
maleństwo z rodzicami chrzestnymi
maleństwo z rodzicami i chrzestnymi
Każde z tych zdjęć otrzymują Państwo w formacie 15x21 w 3 kopiach, w białym albumiku.

OFERTA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH
Zapraszamy Państwa do zamówienia profesjonalnych zdjęć ślubnych. Możemy towarzyszyć Państwu przez cały dzień lub tylko na ceremonii. Wszystko zależy od Państwa! Proponujemy Państwu trzy pakiety ślubne, jeśli jednak żaden z nich nie spełnia Państwa oczekiwań, z chęcią zmienimy ofertę tak, aby w pełni Państwa zadowolić, w końcu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Wśród tylu stresów warto chociaż nie martwić się o dobre zdjęcia.

OFERTA ZDJĘĆ PLENEROWYCH
Zapraszamy Państwa do zamówienia profesjonalnych zdjęć plenerowych, naturalne oświetlenie, przyroda czy ruiny sprawią, że będą to ciekawe, a czasem również zabawne pamiątki, do których będziecie Państwo wracać z sentymentem.

AMATORSKIE
Oferujemy Państwu możliwość wywołania zdjęć ze wszystkich nośników – płyty CD, pendrivy, karty pamięci – w przeciągu 3 godzin od momentu złożenia zamówienia.

FOTOGRAFIE NAGROBKOWE
Nieustannie od 1925 roku polecamy Państwu porcelanowe fotografie nagrobkowe.
Nasze fotografie wykonywane są, niezmiennie od kilkudziesięciu lat, na wysokiej jakości porcelanie z obrazem z farb ceramicznych wypalanych w temperaturze 820 st. C.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • studio fotograficzne Bielsk Podlaski
  • zakład fotograficzny Bielsk Podlaski
  • zdjęcia na dokumenty Bielsk Podlaski
  • zdjęcia z chrztu Bielsk Podlaski
  • zdjęcia ślubne Bielsk Podlaski
  • wywoływanie zdjęć Bielsk Podlaski
  • zdjęcia nagrobne Bielsk Podlaski
  • zdjęcia plenerowe Bielsk Podlaski


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.