61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Blacharstwo - Lakiernictwo Pojazdowe Roman DarochaOgrodowa 16
36-050 Sokołów Małopolski

Dane kontaktowe
tel. 531 385 626


OPIS FIRMY

Nasz warsztat samochodowy wykonuje prace związane z naprawami blacharskimi i lakierniczymi samochodów osobowych, dostawczych i terenowych.
Zajmujemy się naprawą aut powypadkowych. Serdecznie zapraszamy!

OFERTA FIRMY

Blacharstwo samochodowe
Miałeś stłuczkę lub poważną kolizję? Twoje auto uległo dużemu uszkodzeniu? Szukasz doświadczonego blacharza samochodowego, który naprawi karoserię i przywróci autu dawny wygląd? Zgłoś się do naszego serwisu blacharskiego!
Wykonamy dla Ciebie wszystkie niezbędne naprawy. Gwarantujemy rzetelne wykonanie każdego zlecenia oraz miłą i fachową obsługę!

Lakiernictwo samochodowe
Podczas świadczenia usług lakierniczych zawsze stosujemy materiały najwyższej jakości. Zgłaszając się do naszych specjalistów, mają Państwo pewność, że lakier zostanie dobrany według najlepszego wzoru.
Lakiernictwo samochodowe to dziedzina wymagająca dużej precyzji, dokładności oraz doświadczenia. Warto zatem zaufać lakiernikowi, który z powodzeniem wykonał już dziesiątki zleceń.

Wykonujemy naprawy karoserii pojazdów, usuwamy wgniecenia i odpryski w pokryciach lakierowych.
Zakres naszych prac obejmuje także zabezpieczanie samochodów specjalistycznymi produktami, które chronią przed rdzą i działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych.

Zapraszamy do współpracy z firmą rzetelną, warsztatem blacharsko-lakierniczym, który jest znany i ceniony nie tylko przez mieszkańców Sokołowa Małopolskiego, ale i okolicznych miejscowości.
Chcesz wykonać profesjonalne lakierowanie samochodu?
Zadzwoń już teraz!

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • naprawa pojazdów podkarpackie
  • blacharstwo - lakiernictwo pojazdowe Sokołów Małopolski
  • Darocha Roman Sokołów Małopolski
  • blacharstwo - akiernictwo pojazdowe Sokołów Małopolski


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.