61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Firma Handlowo Usługowa TRANS SWISS Arkadiusz BanachŁabuńki Pierwsze 132A
22-437 Łabunie

Dane kontaktowe
tel. 605 310 024, 601 975 974
biuro@transswiss.pl
www.transswiss.pl


OPIS FIRMY

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi przewozowe na zlecenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Zaangażowanie, profesjonalizm oraz sumienność działania sprawiają, że nasze usługi cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów. Posiadamy wszelkie licencje i pozwolenia na międzynarodowy przewóz osób oraz ubezpieczenie OC przewoźnika. Specjalizujemy się w przewozie osób na zasadzie DOOR TO DOOR (Polska <-> Szwajcaria) (Polska <-> Niemcy Południowe) oraz w transporcie paczek.
Mamy świadomość, że dalekie podróże są powodem obaw wielu osób. Stworzyliśmy więc firmę, której celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu, połączonych jednocześnie z punktualnością i niezawodnością. Żeby temu sprostać, potrzebna jest niezawodna flota nowych pojazdów. Dzięki temu, mamy pewność, że każdy bus bezproblemowo pokona każdą trasę.
Przewóz osób ponosi za sobą ogromną odpowiedzialność, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych i kompetentnych zawodowo kierowców, którzy podczas podróży stawiają sobie za priorytet bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie naszych klientów. Staramy się aby każda podróż z nami wyróżniała naszą firmę profesjonalizmem wśród konkurencji i abyście państwo zawsze korzystali z naszych usług i polecali nas innym.
Dbamy o to aby nasi kierowcy przestrzegali przepisów drogowych oraz dotyczących czasu jazdy i przerw w pracy. Ściśle pilnujemy aby przed jazdą byli wypoczęci. Wszystkim naszym pasażerom zapewniamy ubezpieczenie na 100.000zł na całej trasie podróży, co daje możliwość spokojnego podróżowania bez zbędnych zmartwień.

OFERTA FIRMY

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi przewozowe na zlecenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Zaangażowanie, profesjonalizm oraz sumienność działania sprawiają, że nasze usługi cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów. Posiadamy wszelkie licencje i pozwolenia na międzynarodowy przewóz osób oraz ubezpieczenie OC przewoźnika. Specjalizujemy się w przewozie osób na zasadzie DOOR TO DOOR (Polska - Szwajcaria) (Polska - Niemcy Południowe) oraz w transporcie paczek.Nasza nowoczesna flota składa się z aut: Mercedes Sprinter i Opel Vivaro.

Wyjazdy ze Szwajcarii: środy, soboty i w niedziele,
Wyjazdy z Polski: wtorki, piątki i soboty,

Czy jeździmy z lawetami? - NIE

REZERWACJE pod nr tel.: 605-310-024 lub 601-975-974

Oprócz tego zajmujemy się wynajmem busów. Obsługujemy:
- wyjazdy okolicznościowe
- przewozy grup zorganizowanych
- przewozy indywidualne
- przewozy w kraju i zagranicą
Dysponujemy busami o wysokim standardzie i wyposażeniu.

Na trasie Polska<-->Szwajcaria dowozimy klientów z adresu pod adres.

W Polsce wyruszamy z województwa lubelskiego, przejeżdżając przez woj. podkarpackie, małopolskie, śląskie i dolnośląskie (wzdłuż trasy A4).

Istnieje możliwość wyjazdu z tych obszarów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

FLOTA
Nasza flota to wygodne i komfortowe busy przystosowane do długich podróży.
Na pasażerów czekają wygodne, regulowane fotele wyposażone w stoliki z uchwytem na napój.
Dodatkowo każdy z pasażerów ma osobny nawiew klimatyzacyjny wraz ze światełkiem.
Do dyspozycji pasażerów jest wspólny telewizor, który z pewnością umili podróż.

OFERTA PROMOCYJNA!
Szósty przejazd 50% ceny.
Dwunasty przejazd tylko 50 zł.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • transport lubelskie
  • transport osobowy lubelskie
  • transport paczek lubelskie
  • przewozy Polska - Szwajcaria lubelskie
  • przwewozy Polska - Niemcy Południowe lubelskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.