61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 Głosy)

GRUPA PRODUCENTÓW WARZYW AGRO-CENTRUM CHARSZNICA Sp. z o.o.ul. Żarnowiecka 18
32-250 Miechów - Charsznica

Dane kontaktowe
tel. 41 383 60 11, 604 314 100.
fax. 41 383 60 11
kontakt@a-cc.pl, kontakt@a-cc.pl, info@a-cc.pl
http://a-cc.pl


OPIS FIRMY

AGRO CENTRUM CHARSZNICA powstało w 2010r. działalność gospodarczą rozpoczęło w wrześniu 2010r.

ACC jest grupą producentów warzyw specjalizującą się w produkcji kapusty białej, czerwonej, pekińskiej, selera, buraka czerwonego oraz pietruszki.

Misja
BUDOWANIE WIELOLETNICH ZWIĄZKÓW Z KLIENTAMI, ZAPEWNIAJĄC IM TOWAR WYSOKIEJ KLASY, W OPARCIU O SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ.

Celem polityki handlowej firmy jest zaspokajanie wymagań naszych Klientów poprzez zapewnienie towaru najwyższej jakości.
Na życzenie Klienta warzywa są sortowane, pakowane oraz płukane, za pomocą najnowocześniejszych urządzeń sortująco-pakujących.
Firma również posiada własny tabor samochodowy, co umożliwia nam dostarczenie towaru do miejsca wskazanego przez odbiorcę.

Agro Centrum Charsznica Sp. z o. o. dysponuje nowoczesnymi chłodniami o ładowności 3500 ton, spełniającymi wymogi i standardy Unii Europejskiej.
Dzięki temu nasze produkty mają zapewnione idealne warunki przechowalnicze i nigdy nie tracą jędrności oraz zachowują cenne witaminy przez cały okres przechowywania.

W obecnej chwili w naszej centrali dystrybucji w Charsznicy zaopatruje się wiele hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych.

Nasza oferta, która dzięki sprawnemu funkcjonowaniu działu skupu ciągle się rozszerza, zawiera szeroką gamę warzyw, dostarczanych bezpośrednio przez producentów.GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • warzywa
  • produkcja warzyw
  • uprawa warzyw
  • przetwory warzywne


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.