61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Maximuss Joanna WojtowiczBorowina 66
67-320 Borowina

Dane kontaktowe
tel. 668 200 308
fax. 68 414 32 04
biuro@maximuss.com.pl
www.maximuss.com.pl


OPIS FIRMY

SPEDYCJA Spedycja Maximuss jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Świadczymy usługi przewozu rozmaitych ładunków zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Swoją działalność koncentrujemy na przewozach autami o ładowności nie przekraczającej 25 t. Obszar naszego działania to głównie kraje Unii Europejskiej. A przeważającymi ładunkami są ładunki stali, dla których wykorzystywane są naczepy typu Coilmulda. Stawiamy na solidność, rzetelność i terminowość. Działamy w oparciu o nabyte wieloletnie doświadczenie, ale również kreujemy nowe rozwiązania logistyczne. Świadczymy usługi najwyższej jakości i jesteśmy elastyczni na zmieniające się potrzeby klientów.

OFERTA FIRMY

SPEDYCJA
Spedycja Maximuss jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Świadczymy usługi przewozu rozmaitych ładunków zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Swoją działalność koncentrujemy na przewozach autami o ładowności nie przekraczającej 25 t. Obszar naszego działania to głównie kraje Unii Europejskiej. A przeważającymi ładunkami są ładunki stali, dla których wykorzystywane są naczepy typu Coilmulda. Stawiamy na solidność, rzetelność i terminowość. Działamy w oparciu o nabyte wieloletnie doświadczenie, ale również kreujemy nowe rozwiązania logistyczne. Świadczymy usługi najwyższej jakości i jesteśmy elastyczni na zmieniające się potrzeby klientów.

WYNAJEM AUT
Maximuss pragnie zaoferować Państwu również wynajem auta osobowego marki Hyundai i30Wagon, combi 1,4CRDi z zamontowanym hakiem (możliwość podpięcia przyczepy). Cena wynajmu jest w zależności od okresu wynajmu oraz miejsca docelowego. Wynajmujemy auto głównie z Polski do Holandii, możliwy wynajem na terenie Polski w tzw. kółkach. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
Daniel 48 888 246 314
Daniel lub Joanna 48 668 200 308.

TRANSPORT
Świadczymy usługi przewozu rozmaitych ładunków zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • spedycja lubuskie
  • spedycja krajowa lubuskie
  • spedycja międzynarodowa lubuskie
  • przewóz ładunków lubuskie
  • usługi przewozowe lubuskie
  • wynajem aut lubuskie
  • spedycja usługi lubuskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.