61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Reda Ubojnia Drobiu Krystyna Cebula-Starosta


Krystyna Cebula-Starosta
ul. Czarnowąska 29
45-128 Opole

Dane kontaktowe
tel. 77 469 11 69
fax. 77 469 11 69
http://www.ubojniadrobiuopole.pl/


OPIS FIRMY

Zakład drobiarski z Opola

Witamy serdecznie na stronie internetowej zakładu mięsnego Reda Ubojnia Drobiu, który znajduje się Opolu. Chcielibyśmy w tym miejscu przedstawić Państwu ofertę produktów, które produkujemy od wielu lat, zachowując tradycyjne receptury przygotowywania mięs czy wędlin.

Zapraszamy do skosztowania pysznych wędlin i przetworów z mięsa indyczego, króliczego oraz z wieprzowiny pochodzących z naszego zakładu masarskiego.
Masarnia z tradycjami

Przetwórstwem mięsa zajmujemy się od dziesięciu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytym umiejętnościom możemy zagwarantować, że nasze wyroby mięsne i wędliny cechuje najwyższa jakość. Dlatego jesteśmy cenionym producentem wędlin w regionie.

Aby nasi klienci mogli rozkoszować się niepowtarzalnym smakiem naszych produktów, staramy się je przyrządzać według sprawdzonych, tradycyjnych domowych receptur. Tajemnicą niezapomnianego smaku naszych mięs jest przygotowywanie ich wyłącznie na bazie świeżych przypraw. W naszej masarni nie znajdą Państwo żadnych konserwantów, barwników i innych chemicznych ulepszaczy.
masarnia

Nasza masarnia i ubojnia drobiu to miejsce nowoczesne i wyposażone w najwyższej jakości urządzenia, które pozwalają nam prowadzić ubój zwierząt i produkcję wyrobów mięsnych z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm i zasad narzuconych przez Unię Europejską. Dzięki zaostrzonym wymogom i przestrzeganiu przepisów sanitarnych produkty powstające w naszym zakładzie są świeże, zdrowe i najwyższej jakości.


Hurtownia drobiu

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, głównie sklepów i restauracji, poszerzyliśmy naszą ofertę także o sprzedaż hurtową. Dzięki temu mniejsze i większe lokalne przedsiębiorstwa mogą w naszej hurtowni zaopatrzyć się w świeże i najwyższej klasy zarówno mięso, podroby, jak i gotowe wędliny czy przetwory mięsne.

Klientom hurtowni zapewniamy transport zakupionego u nas towaru. Mamy odpowiednio przystosowane samochody dostawcze, które wyposażone są w chłodnie. Dzięki odpowiednim warunkom transportu, który zapewniamy, nabyte u nas mięso trafia do klientów zawsze świeże.

Oferta sprzedaży hurtowej zależna jest od wielkości zamówienia i ma charakter lokalny (Opole i okolice).

OFERTA FIRMY

Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie?

* drób i elementy drobiowe (także mięso kacze) oraz podroby
* mięso i podroby indycze
* wieprzowinę
* wołowinę
* mięso królicze
* wędliny oraz przetwory mięsne
* artykuły ogólnospożywcze
ubojnia drobiu

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • ubojnia drobiu Opole
  • drób Opole
  • wędliny Opole
  • masarnia Opole
  • kurczaki Opole


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.