61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 3.43 (7 Głosy)

BATJANKI Spółdzielnia Socjalnaul. Grunwaldzka 180
43-374 Buczkowice

Dane kontaktowe
tel. 796 919 948


OPIS FIRMY

Rodzinny dom seniora położony w malowniczej miejscowości Buczkowice, las cisza, spokój, piękne widoki na góry.
Pokoje jedno i dwuosobowe pełne wyżywienie pięć posiłków dziennie, opieka medyczna i doświadczony personel. Atmosfera domowa i pyszne domowe obiady, pokój dzienny z Tv i biblioteczką, jadalnia, piękne pokoje.
Na podwórku miejsce aby zaczerpnąć świeżego powietrza, duże podwórko z ławeczkami. Dodatkowo rehabilitacja w zależności od potrzeb danego podopiecznego.

OFERTA FIRMY

Naszą ofertę kierujemy między innymi do osób starszych i samotnych, osób które właśnie opuściły szpitalne mury i wymagają fachowej opieki, osób zabieganych i zaabsorbowanych pracą zawodową, którym brakuje czasu, aby w pełni zaopiekować się swymi bliskimi.

Nasza pomoc dostosowana jest do indywidualnych potrzeb podopiecznego i jego najbliższych. Oferujemy: pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, wsparcie opiekuńczo-pielęgnacyjne, wsparcie i pomoc w sytuacjach trudnych oraz aktywizację podopiecznego.

Opiekunki posiadają wieloletnie doświadczenie, do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, co pozwala na dokładne ustalenie potrzeb podopiecznego i dopasowanie odpowiedniej opieki, a swoją pracę wykonują z cierpliwością, troską i oddaniem.GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • opieka nad osobami starszymi buczkowice
  • opieka nad osobami starszymi śląskie
  • fryzjerstwo z dojazdem


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.