61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Autoryzowany zakład usługowo - handlowy. Naprawa i legalizacja gaśnic


Pociask Wiesław
Lubzina 357
39-102 Lubzina

Dane kontaktowe
tel. 17 221 21 69, 604 405 791
wieslaw-pociask@wp.pl


OPIS FIRMY

Oferujemy tanio gaśnice o wysokiej skuteczności działania w dziale promocje. O bardzo dobrej jakości sprzedawanych przez nas gaśnic może także świadczyć gwarancja, którą przedłużamy z 12 miesięcy producenta do 60 miesięcy - razem 5 lat gwarancji.Oferowane przez nas gaśnice i agregaty gaśnicze posiadają świadectwa dopuszczenia wydane przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej, odpowiadają normom europejskim EN-3 oraz uzyskały zgodność z dyrektywą 97/23/EEC, której potwierdzeniem jest nadany znak CE. Gaśnice GP-6x ABC oraz GS-5x BC zostały przebadane przez Laboratorium Wysokich Napięć Instytutu Energetyki i dopuszczone do gaszenia urządzeń elektrycznych o napięciu do 123 kV włącznie oraz przez Centralną Stację Ratownictwa Górniczego do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych
Gaśnica samochodowa (czyli najczęściej gaśnica proszkowa z zawartością 1 lub 2 kg proszku) a także każda inna gaśnica - powinna przejść pierwszy przegląd techniczny (potocznie określany jako legalizacja) nie później niż 1 rok od daty produkcji, który nie zawsze jest zgodny z datą, np. nabycia pojazdu. Następny i każdy kolejny przegląd gaśnicy powinien być dokonywany przynajmniej raz na rok. Gaśnicę samochodową sprzed 10 lat albo bez certyfikatu dopuszczenia - należy wymienić na nową, najlepiej z proszkiem ABC. Można to zrobić w naszej firmie: tanio kupić nową gaśnicę i skorzystać z darmowej utylizacji starej gaśnicy. Na gaśnicy zostaje naklejona kontrolka z terminem następnego przeglądu technicznego.

OFERTA FIRMY

Produkty i usługi w skrócie:
- ocena stanu bezpieczeństwa pożarowego
- wyposażenie w podręczny sprzęt gaśniczy
- okresowe przeglądy techniczne, legalizacja gaśnic
- opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego
- stały nadzór i reprezentowanie firm w przypadku kontroli p.poż

SŁOWA KLUCZOWE

  • gaśnice podkarpackie
  • naprawa gaśnic podkarpackie
  • legalizacja gaśnic podkarpackie
  • legalizacja urządzeń gaśniczych podkarpackie
  • naprawa urządzeń gaśniczych podkarpackie
  • urządzenia gaśnicze Lubzina
  • legalizacja urządzeń OSP Lubzina
  • legalizacja urządzeń Lubzina


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.