61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (2 Głosy)

Auto Serwis Robert Witkowskiul. Szklarska 13
30-703 Kraków

Dane kontaktowe
tel. 690 948 483
autoserwis1@onet.eu
www.serwiswitkowski.pl


OPIS FIRMY

Auto Serwis Robert Witkowski już od 15 lat świadczy w Krakowie usługi związane z naprawą samochodów. W tym czasie staliśmy się ekspertami w zakresie naprawy rozrządów, silników, skrzyń biegów, ale również w czyszczeniu tapicerki samochodowej. Samochody to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Dzięki specjalistom z naszego warsztatu Twój samochód będzie bezpiecznie poruszał się po drogach a Ty zyskasz pewność i komfort jazdy. Zapraszamy do warsztatu na ulicy Szklarskiej 13 w Krakowie

Jako profesjonalny serwis marek Honda i Jeep jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi mechaniki pojazdowej na najwyższym poziomie. Skupiamy się na tym, aby zapewnić każdemu klientowi rzetelne podejście do rozwiązania motoryzacyjnych problemów. W ofercie naszego warsztatu znajdą Państwo kompleksowe usługi z zakresu elektryki i elektromechaniki. Zajmujemy się również klimatyzacją aut oraz kompleksową naprawą skrzyń biegów, jednostek napędowych i innych newralgicznych układów pojazdów.

Naprawiamy auta osobowe oraz inne pojazdy mechaniczne. Do każdego klienta podchodzimy z należytym szacunkiem, indywidualnie wyceniając usługi na podstawie prac, jakie przeprowadza nasz serwis samochodowy. To czyni z nas profesjonalistów najwyższej rangi, którzy chętnie pomogą w każdej sprawie motoryzacyjnej, naprawiając samochody lub pojedyncze podzespoły, które wymagają remontu.

Jeżeli Państwa auto nie działa tak, jak należy, wymaga przeglądu (dysponujemy stacją diagnostyczną) lub odnowy - zapraszamy do skorzystania z oferty. Naprawa samochodów to dla specjalistów serwisu Witkowski piedestał pracy i prawdziwe hobby. Mają Państwo pewność, że auto trafia nie tylko do profesjonalistów, ale także pasjonatów, którzy przez 24h na dobę żyją wyłącznie autami.

Zapraszamy do kontaktu e-mail'owego lub telefonicznego: 690-948-483.

Nasz serwis znajduje się w Krakowie przy ulicy Szklarskiej 13 i czynny jest 24h na dobę - zapraszamy o każdej porze dnia i nocy!

OFERTA FIRMY

* Serwis klimatyzacji samochodowej
* Mechanika pojazdowa: 
- Kompleksowe remonty silników
- Diagnostyka i naprawa zawieszenia
- Wymiana sprzęgła
- Regeneracja i naprawa przekładni układu kierowniczego
- Kompleksowa naprawa skrzyni biegów (zarówno manualnych, jak i automatycznych)
- Diagnostyka aut ciężarowych i osobowych
* Warsztat samochodowy


Najwyższej jakości usługi najlepszego warsztatu samochodowego!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty warsztatu Auto Serwis Witkowski. Od lat prowadzimy warsztat, w którym skupiamy się na tym, aby każdemu klientowi zapewnić uśmiech na twarzy oraz przekonanie, że powierzył swoje auto w ręce profesjonalistów. Tworzymy harmonię między wysoką jakością usług oraz niską ceną. Definiujemy nowe podejście do mechaniki samochodowej, gwarantując każdemu klientowi usługi najwyższej jakości.

Prowadzony przez nas warsztat dysponuje najnowszej klasy sprzętem przeznaczonym do diagnostyki i naprawy pojazdów mechanicznych. Naprawiamy nie tyko auta osobowe - z naszych usług korzystają także kierowcy, którzy dysponują większymi maszynami. Chcemy, aby nasz samochodowy raj był postrzegany jako eden dla każdego kierowcy, który akurat ma problem ze swoim pojazdem. My ten problem rozwiążemy!

Problemy z silnikiem, zawieszeniem, skrzynią biegów, układem kierowniczym, klimatyzacją, sprzęgłem lub innym, dowolnym podzespołem mechanicznym i elektrycznym w aucie? Zajmiemy się wszystkim, wykorzystując nabyte przez pokolenia doświadczenie oraz rzetelne podejście do pracy. Motoryzacja to dla specjalistów pracujących w warsztacie nie tylko praca, ale także hobby, które codziennie pielęgnujemy z korzyścią dla każdego klienta.

Zapraszamy do skorzystania z obszernej oferty - nasz warsztat czynny jest przez całą dobę (stacjonujemy w Krakowie) - informacje jak do nas dojechać można znaleźć w zakładce Kontakt. Zapraszamy właścicieli aut osobowych i innych pojazdów mechanicznych, którzy mają potrzebę sprawdzenia lub naprawienia swojego auta.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • serwis honda
  • serwis jeep
  • auto serwis
  • serwis honda kraków
  • serwis jeep kraków
  • serwis honda małopolskie
  • serwis jeep małopolskie
  • serwis klimatyzacji kraków
  • mechanika pojazdowa kraków
  • warsztat samochodowy


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.