61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

"Pamat" S.C. PHUP Ewa i Mirosław Wąsińscy


"Pamat" S.C. PHUP Ewa i Mirosław Wąsińscy
Lompy 25
46-300 Olesno

Dane kontaktowe
tel. 48 34 358 40 82, 48 609 509 142, 48 601 487 216
info@wasinscy.pl, ratuszowaolesno@op.pl, pamat@op.pl
www.wasinscy.pl , www.ratuszowa.wasinscy.p


OPIS FIRMY

Firma PAMAT, będąca właścicielem trzech lokali gastronomiczno-usługowych w Oleśnie i na jego obrzeżach, została założona w 2000 roku. Od tego czasu bezustannie zdobywa doświadczenie na lokalnym rynku w zakresie organizowanych przez siebie imprez okolicznościowych i biznesowych. Pierwszym lokalem należącym do firmy była Restauracja „Ratuszowa”, umiejscowiona w ścisłym centrum Olesna. W 2003 roku na obrzeżach miasta powstał kolejny lokal gastronomiczny „U WĄSIŃSKICH”.W 2009 roku powstaje „Kuchnia Domowa”, trzeci lokal gastronomiczny. W 2005 roku firma PAMAT wstąpiła w szeregi lokalnej, kluczborsko -oleskiej organizacji turystycznej, zrzeszającej promotorów rozwoju branży turystycznej w regionie. W 2010r. rozpoczęto rozbudowę znajdującego się na Świerczu lokalu „U WĄSIŃSKICH”. Znajdzie tam miejsce restauracja na 80 osób,sale konferencyjne i na przyjęcia okolicznościowe. Powstanie również część rekreacyjna z ogrodem,placem zabaw dla dzieci i kortami tenisowymi. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, spełnienie jego oczekiwań, który to cel realizujemy poprzez ciągłe poszerzanie naszej oferty i rozbudowę oraz modernizację posiadanych lokali.
Wierzymy, że z każdej realizowanej przez nas usługi nasi klienci czerpią niezapomniane wspomnienia, a uczestnictwo w organizowanych przez nas imprezach daje Klientom wiele radości i przyjemności.

RESTAURACJA RATUSZOWA

Restauracja „Ratuszowa” to przestronny lokal, mieszczący się w samym centrum Olesna. Już od 2000 roku serwujemy tradycyjne specjały kuchni polskiej i staropolskiej. Restauracja otwarta jest codziennie, od godziny 12.00 do 22.00. Nasi goście mogą liczyć na miłą obsługę oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Dojazd do restauracji przedstawia zamieszczona na stronie mapa. Serdecznie zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty imprez okolicznościowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

DOM WESELNY

Narzeczonym, przyszłym państwu młodym, proponujemy zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego w naszym ośrodku „u Wąsińskich” znajdującym się znajdującym się w Świerczu pod Olesnem.


BAR ,, KUCHNIA DOMOWA"

„Kuchnia Domowa” to lokal znajdujący się przy restauracji „Ratuszowa”.Oferujemy w nim smaczne, domowe obiady w zróżnicowanym, bogatym menu w bardzo dostępnej cenie(posiłki sprzedawane wg wagi).Proponujemy również szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych. W „Kuchni Domowej” znajdziecie Państwo połączenie smaku polskiej i staropolskiej kuchni z przyjazną, domową atmosferą. Istnieje możliwość dowozu posiłków bezpośrednio do klienta.

Oprócz oferty cateringowej, ukierunkowanej na zorganizowane imprezy prywatne i komercyjne, proponujemy także realizację pojedynczych zamówień z dowozem do domu. Do Państwa dyspozycji w tym przypadku oddajemy wszystkie pozycje z menu restauracji „Ratuszowa”, z „Kuchnia Domowa”, oraz oferty cateringowej.

OFERTA FIRMY

Nasza oferta

- restauracja
- kuchnia polska
- imprezy okolicznościowe
- obiady
- kolacje
- bankiety
- komunie
- chrzciny
- urodziny
- imprezy integracyjne
- imprezy firmowe
- przyjęcia okolicznościowe
- wynajem sali weselnej
- jubileusze
- organizacje przyjęć

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • wesele olesno
  • restauracja olesno
  • sala olesno
  • imprezy okolicznościowe opolskie
  • spotkania integracyjne opolskie
  • spotkania firmowe opolskie
  • sala weselna opolskie
  • bankiety opolskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.