61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3 Głosy)

Ambasada Club


Ambasada Club
ul. Zielona 13
90-601 Łódź

Dane kontaktowe
tel. (+48) 516-278-611
clubambasada@gmail.com
http://www.clubambasada.pl


OPIS FIRMY

Ambasada to prestiżowy lokal znajdujący się w centrum miasta, na rogu ulicy Zielonej i Al.Kościuszki Klub Ambasada to dwie sale z dancefloorami, cztery bary obsługiwane przez profesjonalnych barmanów oraz jedyny taki w Łodzi BAR VIP. Klub Ambasada jest jednym z największych miejsc na mapie klubowej Łodzi. Na całkowitej powierzchni pow. 1000m2 może pomieścić ok. 1,5 tys. osób.

OFERTA FIRMY

Zapraszamy w każdy PIĄTEK i SOBOTĘ od godziny 21:00.
Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej od poniedziałku do soboty w godz. 9:00- 20:00 pod numerem tel: 516 – 278 – 611.
Prosimy o odbiór rezerwacji do 23:00

Klub zaprojektowany został przez jednego z najlepszych architektów w kraju. Klimat i wystrój lokalu przenoszą Gości w zupełnie nowy świat elegancji, smaku i dobrego stylu. Tu … wystrój zobowiązuje. Ambasada to styl i klasa dla prawdziwego konesera rozrywki ceniącego sobie klasykę i klubowy styl. Na naszych gości czekają bardzo komfortowe loże i kanapy, które pomieszczą od 4 do 20 osób.BAR VIP wyposażony jest w wysublimowanej jakości alkohole, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów.

Ambasada gwarantuje niezapomniane wrażenia i świetną zabawę przy muzyce house i disco, prezentowanej przez najlepszych łódzkich DJ'ów. Planowane są również występy gwiazd. Klub wyposażony jest w wysokiej jakości urządzenia audiowizualne. Dysponujemy własnymi :

- rzutnikami multimedialnymi
- ekranami LED
- plazmami

Możemy również przygotować dla Państwa materiał do wizualizacji. Różnica poziomów oraz różnego rodzaju podesty umożliwiają występy artystów i tancerzy.

Klub Ambasada to nie tylko miejsce na dobrą zabawę, ale także obiekty przygotowany jest do organizacji imprez zamkniętych, takich jak:

* imprezy firmowe,
* eventy biznesowe
* promocje nowych produktów
* pokazy mody itp.

W Ambasadzie organizowane są również jedyne w swoim rodzaju Wieczorki Panieńskie i Kawalerskie. Klub Ambasada skierowany jest do osób które lubią luksus i komfort ale cenią sobie prostotę.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • klub nocny łódź
  • night club łódź
  • erotic show łódź
  • go go łódź
  • kluby nocne łódź
  • imprezy przy muzyce łódź


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.