61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (3 Głosy)

"BASTEX" Sebastian Peryt


Sebastian Peryt
ul. Rzgowska 152/154
93-311 Łódź

Dane kontaktowe
tel. 48 42 645 09 64, 48 502 055 706, 48 504 121 698
fax. 48 42 645 09 64
info@bastex.com.pl
www.bastex.com.pl


OPIS FIRMY

Firma BASTEX istnieje od 2000 roku. Zrodziła się na potrzeby krajowego i zagranicznego przemysłu lekkiego, w celu szybkiego i skutecznego docierania do klienta oraz wychodzenia na przeciw potrzebom rynku. W ciągu minionych 10 lat mocno zaznaczyliśmy swoje miejsce na rynku krajowym i zagranicznym i jako godny zaufania partner handlowy wpisaliśmy się trwale na listy kontrahentów wielu odbiorców.
Dzięki podejmowaniu trafnych decyzji zwiększyliśmy liczbę naszych klientów co razem ze stosowaniem różnorodnych rozwiązań logistycznych znacząco przyczyniło się do dynamicznego rozwoju naszej firmy. Klientom udostępniamy szeroką paletę możliwości zamawiania towarów.

Zamówienia można składać poprzez kontakt bezpośredni, telefonicznie, za pomocą faksu lub za pomocą witryny internetowej. Dla stałych odbiorców stosujemy bardzo korzystne upusty cenowe w zależności od wzajemnych uzgodnień. Dostarczane przez nas zamki posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o wysokiej jakości naszych wyrobów- jako jedyni w kraju posiadamy w swojej ofercie zamek metalowy z certyfikatem niepalności. Nasze zamki zostały zbadane w niemieckim Instytucie do spraw jakości PFI:

Duży asortyment towaru pozwala nam na stworzenie bardzo szerokiej oferty a własny park maszynowy produkujący taśmę suwakową na własne potrzeby czyni nas elastycznymi i otwartymi na realizację w bardzo krótkim czasie wszelkich, również nietypowych, zamówień. Nasza częsta obecność zarówno na targach krajowych jak i zagranicznych pozwala nam na obserwację trendów co następnie wykorzystujemy wzbogacając naszą ofertę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.


OFERTA FIRMY

Posiadamy w sprzedaży
- zamki kostkowe, metalowe, spiralne, kryte, wodoodporne, obuwnicze
- wykonujemy przywieszki z logo firmy
- zamki błyskawiczne
- taśmy odblaskowe
- wypustki, odblaski
- taśmy suwakowe
- eklery
- przywieszki
- taśmy nośne, itp.GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • zamki błyskawiczne łódź
  • suwaki łódź
  • lamówki łódź
  • bastex łódź
  • wypustki łódź
  • przywieszki łódź


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.