61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Armatura Kozłowski Sp. z o.o. Spółka Komandytowa


Piotr Woźny
ul. Klemczaka 7
63-700 Krotoszyn

Dane kontaktowe
tel. (062) 722 60 06, 722 60 07
biuro@armatura24.pl
http://www.armatura24.pl


OPIS FIRMY

Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku, tworząc w Krotoszynie hurtownię zajmującą się ARMATURĄ SANITARNĄ , ARMATURĄ GRZEWCZĄ oraz INSTALACJAMI SANITARNYMI pod nazwą Handel Hurtowy i Detaliczny K. Jóżef Kozłowski. W 1994 r. wynajęliśmy magazyn, rozpoczynając jednocześnie działalność hurtową na lokalnym rynku i zrzeszając wokół siebie okoliczne firmy wykonawcze.

Swoją ofertę handlową kierujemy do hurtowni, sklepów , firm instalacyjnych , serwisantów oraz do odbiorców detalicznych. Oferujemy bardzo szeroki wybór asortymentu począwszy od armatury sanitarnej , grzewczej, wyposażenia kotłowni,  aż po instalacje sanitarne a nasza oferta handlowa obejmuję ponad 30 000 pozycji.

W 2002 roku otworzyliśmy oddział w Ostrowie Wlkp.  na ulicy Radłowskiej 4 z magazynem
o powierzchni 500 mkw. Obecnie pracuje w nim 8 osób i stale rośnie liczba odbiorców. Na obsługiwanym przez nas rynku jesteśmy regionalnym pionierem i promotorem energooszczędnych i przyjaznych środowisku technologii w branży sanitarnej i grzewczej.
Z dużym powodzeniem polecamy swoim klientom kolektory słoneczne i pompy ciepła.

 

W 2007 roku otworzyliśmy oddział w Kaliszu na al. Wojska Polskiego 13. W 2012 roku oddział został przeniesiony na ulice Wrocławska 67-69. Obecnie pracuje w nim 7 osób i stale rośnie liczba odbiorców.

 

Od stycznia 2005 roku główna siedziba Firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego obiektu, przy ul. Klemczaka w Krotoszynie. Dziś zajmujemy powierzchnię ok. 10 000 mkw.,
z czego 400 mkw. to ekspozycja oraz 2500 mkw. Magazynów

 

W 2009 roku powstał nowy oddział znajdujący się w Jarocinie na ul. Wrocławskiej 112. Obecnie pracuje w nim 10 osób. Wraz z otwarciem oddziału nasz asortyment został wzbogacony o płytki ceramiczne. W naszym bogatym asortymencie wyposażania łazienek oferujemy także fachowe dworactwo oraz proponujemy bez płatne ( bez odstępu ) projekty łazienek. Nasze biuro projektów ma ułatwić każdemu klientowi odpowiedni wybór płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienki.

 

Jako hurtownia jesteśmy przedstawicielem regionalnym wielu renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, obejmując swoim zasięgiem rejon województwa wielkopolskiego, a także część dolnośląskiego.

Obecnie zatrudniamy 60 osób. Mocną pozycję na okolicznym rynku zawdzięczamy kompleksowemu charakterowi naszej oferty, ze szczególnym uwzględnieniem sektora WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK oraz ARMATURY SANITARNEJ i GRZEWCZEJ. W codziennej działalności najważniejsza jest dla nas profesjonalna obsługa Klienta, którą realizuje zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych.

Kolejnym etapem rozwoju naszej Firmy było przystąpienie w marcu 2007 roku do Grupy ABG Sp. z o.o., co daje nam dostęp do szerokiej i bardzo konkurencyjnej oferty, wysokiej jakości produktów oraz atrakcyjnych warunków zakupu i sprzedaży.

Z dniem 01.01.2011 r. firma zmieniła nazwę z Handel Hurtowy i Detaliczny K. Józef Kozłowski na Armatura Kozłowski Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

Jesteśmy przekonani, że doradztwo techniczne, współpraca z projektantami, naszymi partnerami handlowymi i miła obsługa pozwolą nam na stałe umacnianie naszej pozycji na fachowym rynku.

DZIS ARMATURA KOZŁOWSKI SP. Z O.O. TO:

 • 4 oddziały na terenie województwa wielkopolskiego
 • Kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej
 • ponad 30 tyś. pozycji asortymentowej w ciągłej sprzedaży
 • stale poszerzająca się oferta asortymentu
 • fachowa obsługa oraz doradztwo w inwestycjach
 • doskonałe zaplecze logistyczne
 • ponad 60 miejsc pracy
 • projektowanie łazienki GRATIS


OFERTA FIRMY

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w skład ,której wchodz:
- Armatura sanitarna
- Technika grzewcza
- Instalacje sanitarne
- Płytki ceramiczne

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

 • armatura łazienkowa krotoszyn
 • armatura łazienkowa wielkopolskie
 • technika grzewcza krotoszyn
 • technika grzewcza wielkopolskie
 • płytki łazienkowe krotoszyn
 • płytki łazienkowe wielkopolskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.