61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (2 Głosy)

AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA GLOCK


Michał Niedźwiedziński
ul. Strzelecka 7
64-100 Leszno

Dane kontaktowe
tel. 693 864 782 (całodobowy), 65 520 44 94
fax. 65 520 44 94
gloock5@o2.pl
www.agencjaglock.pl


OPIS FIRMY

Agencja ochrony GLOCK jest koncesjonowaną firmą wyspecjalizowaną w ochronie fizycznej obiektów, imprez masowych, prywatnych uroczystości i technicznym zabezpieczeniu obiektów handlowych, zakładów przemysłowych, biur oraz w konwojowaniu wartości pieniężnych.

Działamy na podstawie zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Admininstracji

koncesja numer L-0296/05

Zdobyte doświadczenie w dziedzinie ochrony osób i mienia oraz wykorzystanie najnowszych osiągnięć z tej dziedziny zapewniają wysoką skuteczność naszych działań, a ciągły rozwój naszej firmy jak i stosowne zezwolenia pozwalają na realizację zadań o szerokim zakresie.

Argumentem świadczącym o rzetelności naszej firmy jest doświadczenie na rynku zabezpieczeń i ochrony oraz nieposzlakowana opinia.

Agencja Ochrony GLOCK stosuje zasadę, że każdy klient ma do załatwienia najważniejszą sprawę. Naszą dewizą jest wysłuchać, doradzić i skutecznie rozwiązać problem.

Jesteśmy elastyczni cenowo. Koszt usługi indywidualnie uzgadniamy z każdym klientem na zasadzie porozumienia stron.


OFERTA FIRMY

Monitoring

Profesjonalny monitoring i montaż systemów alarmowych z natychmiastową reakcją Grupy Interwencyjnej w razie alarmu lub innego zagrożenia.
System monitorowania polega na natychmiastowym połączeniu się elektronicznego urządzenia, zainstalowanego w chronionym obiekcie, z komputerem centralnym Agencji Ochrony.
W zależności od rodzaju zagrożenia Grupa Interwencyjna Agencji Ochrony podejmuje natychmiastowe działania oraz powiadamia odpowiednie służby: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie, właściciela obiektu

Ochrona osobowa

Usługa polegająca na stałej obecności pracowników ochrony na terenie nadzorowanego obiektu.
Służbę ochrony pełnią pracownicy umundurowani, wyposażeni w środki przymusu bezpośredniego a także posiadający odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zadań ochronnych.
Ochrona obiektów pozostaje w ciągłej łączności radiowej lub telefonicznej z centrum operacyjnym, co umożliwia w sytuacji zagrożenia wezwać pomoc z rezerw operacyjnych.

Ochrona fizyczna imprez i uroczystości

Nasza Firma zabezpiecza profesjonalnie imprezy masowe tj. :

- mecze sportowe
- koncerty muzyczne
- imprezy plenerowe
- targi
- wystawy
- imprezy okolicznościowe ( dni miast, gmin, powiatów itp.)
- dyskoteki
- studniówki, połowinki, bale maturalne.

Agencja Ochrony Osób i Mienia ,,Glock” ma duże doświadczenie w zabezpieczaniu w/w imprez. Jeżeli chodzi o zabezpieczenie imprez sportowych mamy doświadczenie w zabezpieczaniu imprez międzynarodowych. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje pracowników służb porządkowych i informacyjnych zgodne z ustawą o zabezpieczaniu imprez masowych.
Poza zabezpieczeniem ochrony fizycznej imprezy posiadamy możliwości zabezpieczenia od strony medycznej. Na każdej imprezie mamy możliwość podstawić karetkę medyczną oraz profesjonalnych ratowników medycznych ( z uprawnieniami).

Ponadto dysponujemy systemem zabudowy targowej OCTANORM o powierzchni 1000 m_.

Konwojowanie wartości pieniężnych

Konwojowanie wartości pieniężnych odbywa się pojazdami firmowymi. Grupa konwojowa składa się z uzbrojonych (licencjonowanych) pracowników ochrony naszej Agencji,
specjalnie przeszkolonych do tego typu zadań.

Oferta kursów i szkoleń

Kurs obejmuje przygotowanie teoretyczne i praktyczne w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych, znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia.

Gwarantujemy:

- Profesjonalne przeszkolenie z budowy broni oraz zasad jej użycia. Przejdziecie Państwo trening praktyczny mający na celu naukę odpowiedniej postawy strzeleckiej, a także naukę dobywania i prawidłowego trzymania broni, obsługi manualnej broni palnej (ładowanie broni, przeładowanie i rozładowanie broni), zgrywanie przyrządów celowniczych, ściąganie języka spustowego – trening „na sucho”, a Instruktor przeprowadzi Cię przez zasady bezpieczeństwa i pokaże jak strzelać by trafić.
- Prowadzenie zajęć w specjalnie do tego przystosowanych obiektach.
- Doskonałą kadrę wykładowców, instruktorów i trenerów. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod okiem wysoko wykwalifikowanych, posiadających stosowne uprawnienia instruktorów posiadających bogate i wieloletnie doświadczenie, którzy cały czas czuwają nad bezpieczeństwem, udzielają fachowych wskazówek, tak abyście Państwo osiągali jak najlepsze wyniki.
- Wyszkolenie strzeleckie na bardzo wysokim poziomie wykraczające poza podstawowe wymagane ramy


SŁOWA KLUCZOWE

 • ochrona wielkopolskie
 • kurs pracownik ochrony wielkopolskie
 • kierownik do spraw bezpieczeństwa wielkopolskie
 • kursy ochroniarskie wielkopolskie
 • kurs strzelania wielkopolskie
 • szkolenie ochroniarzy wielkopolskie
 • agencja ochrony wielkopolskie
 • zabezpieczenie imprez wielkopolskie
 • konwoje wielkopolskie
 • ochrona osób wielkopolskie
 • ochrona mienia wielkopolskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.