61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Grasant Sp. z o.o.


Grasant Sp. z o.o.
Opolska 103 B
47-300 Krapkowice

Dane kontaktowe
tel. 48 77 407 95 96, 606 300 379, 694 925 333, 602 717 894
fax. 48 77 407 95 96
h.spranzel@grasant.com.pl
http://www.grasant.com.pl


OPIS FIRMY

Firma GRASANT sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku i zajmuję się przetwórstwem papierów higienicznych AFH takich jak: papiery toaletowe, ręczniki w rolach mini i maxi, czyściwa przemysłowe, podkłady higieniczne, ręczniki składane „ZZ".

Produkcja odbywa się na bazie papierów celulozowych oraz makulaturowych w kolorze białym, naturalnym, zielonym, jedno i dwu warstwowych o różnych gramaturach.

W 2010 roku wprowadziliśmy dwie marki, pod którymi sprzedawane są nasze produkty. Pod marką KAREN oferujemy produkty celulozowe, a pod marka CLIRO produkty makulaturowe. Marki te szybko się przyjęły na rynku i są dzisiaj jednymi z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku AFH.

Dysponujemy parkiem maszynowym, który nieustannie jest ulepszany i modernizowany, dzięki tym działaniom znacznie zwiększa się nasz potencjał produkcyjny. Duże powierzchnie magazynowe umożliwiają nam magazynowanie całego wachlarza naszych produktów, co pozwala nam na szybką i sprawną obsługę naszych klientów

Miasto Krapkowice, gdzie jest siedziba firmy ma wieloletnie i głębokie tradycje związane z papiernictwem. Miedzy innymi dzięki temu zdobyte nasze doświadczenie w branży papierniczej pozwala nam mocną i stabilną pozycje na rynku. Stabilność finansowa, zapewniony stały i pewny dostęp do surowców oraz wykwalifikowana załoga czyni z nas pewnego partnera we współpracy handlowej.

OFERTA FIRMY

Oferujemy
- ręczniki papierowe
- artykuły higieniczne
- czyściwa
- papiery celulozowe
- papiery makulaturowe
- chemia przemysłowa


GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • papier toaletowy opolskie
  • czyściwo przemysłowe opolskie
  • ręcznik w rolce opolskie
  • reczniki


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.