61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Energowent-System Borys Marek


Borys Marek
Lipowa 8
35-231 Rzeszów

Dane kontaktowe
tel. 605540556
marek@rzeszow.info.pl
www.energowent.com.pl


OPIS FIRMY

Przedmiotem działalności naszej firmy jest montaż systemów wentylacyjnych. Dbamy o właściwy przepływ powietrza w domach, biurach, zakładach usługowych. Wszystkie usługi wykonujmy profesjonalnie.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.
.

OFERTA FIRMY

Firma Energowent-System Marek Borys oferuje profesjonalny i kompleksowy montaż wentylacji. Prawidłowo zamontowane i odpowiednio dobrane rozwiązanie pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów utrzymania budynków. Dzięki dobrej wentylacji zyskujemy znaczną energooszczędność.

Rozsądnie zaprojektowana instalacja pozwala odpowiednio wentylować cały budynek.

Energowent-System specjalizuje się także w systemach rekupreacji czyli odzyskiwania energii termicznej w wentylacji. Odzyskanie energii pozwala zmniejszać zużycie energii oraz utrzymanie dobowej stabilizacji temperatury. Koszt systemu rekuperacji jest zależny od wielkości budynku i przyjętych rozwiązań.

Od 14.02.2013 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

SŁOWA KLUCZOWE

  • wentylacja mechaniczna Rzeszów
  • rekuperacja Rzeszów
  • montaż wentylacji Rzeszów
  • wentylacja podkarpackie
  • systemy wentylacji podkarpackie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.