61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 Głosy)

Kancelaria Adwokacka Rafał Brukiewicz


Rafał Brukiewicz
ul. Kopernika 4/5
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Dane kontaktowe
tel. +48 606 536 644, +48 696 468 286
kontakt@kancelaria-brukiewicz.pl
www.kancelaria-brukiewicz.pl


OPIS FIRMY

Naszą ambicją jest profesjonalna, szybka i komunikatywna obsługa Klientów, zapewnienie pomocy prawnej w celu rozwiązania intrygującej Państwa sprawy i doprowadzenie do pozytywnego rozstrzygnięcia sporu, w drodze polubownej lub postępowania sądowego. Teren działania: Kostrzyn, Słubice.

Doświadczenie prawnicze zbieram od 1999 roku, z początku jako aplikant sądowy w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu, później jako sędzia w Sądzie Rejonowym w Słubicach. W 2010 roku
podjąłem decyzję o przejściu do Adwokatury Polskiej. W czerwcu 2010 otworzyłem działalność w Kostrzynie nad Odrą, świadcząc pomoc dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Dzięki rzetelnemu podejściu do każdego przypadku prawnego, mogę zaoferować moim Klientom indywidualne podejście i właściwe zaangażowanie w każdą sprawę. Priorytetem jest każdy Klient i jego aktualny problem, który zostanie rozwiązany przy właściwym nakładzie pracy z korzystnym rezultatem. Dzięki czemu Kancelaria ma bardzo wysoki odsetek „wygranych spraw”

OFERTA FIRMY

KLIENCI INDYWIDUALNI

Kancelaria świadczy usługi na rzecz Klientów indywidualnych. Koncentrując się na obsłudze tej grupy Klientów, oferujemy usługi w zakresie następujących dziedzin spraw:

* prawo cywilne - reprezentacja naszych Klientów w sprawach, które wymagają rozstrzygnięcia na drodze sądowej, w sprawach które mają być rozwiązane w drodze polubownej, w sprawach wynikających z umów ( umowy kodeksowe i pozakodeksowe) oraz inne. Reprezentujemy także Klientów w sprawach o zapłatę, odszkodowanie, zadośćuczynienie.

* prawo karne - obrona naszych Klientów w postępowaniu przed organami ścigania i organami wymiaru sprawiedliwości (organy polskie i zagraniczne), wywodzenie skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, reprezentacja Klientów, w postępowaniu karnym wykonawczym, dochodzenie odszkodowań za niesłuszne tymczasowe aresztowanie i przeludnienie w celach. Zajmujemy się także mediacją pomiędzy stronami.

* prawo pracy - reprezentujemy Pracowników i Pracodawców we wszelkich sprawach związanych:

-niezgodnym z prawem rozwiązaniem stosunku pracy.

-brakiem wydania świadectwa pracy.

-uzyskaniem odprawy i innych roszczeń wynikających ze stosunku pracy.

-uzyskaniem świadczeń z tytułu wypadku przy pracy.

-reprezentujemy Pracodawców przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną i innymi organami, z którymi Pracodawcy mają codzienny kontakt.

* prawo budowlane - reprezentujemy naszych Klientów w sprawie od momentu złożenia wniosku w konkretnej sprawie do organy państwowego, aż do finalnego i skutecznego rozstrzygnięcia.

* prawo odszkodowań i ubezpieczeń - reprezentujemy naszych Klientów w odszkodowaniach dochodzonych na drodze procesu cywilnego przed sądami cywilnymi i innymi organami (arbitraż).

* prawo obrotu nieruchomościami - reprezentujemy naszych Klientów w załatwieniu formalności w zakresie umów kupna sprzedaży, współpracujemy z kancelariami notarialnymi, załatwiamy także formalności związane z pozwoleniem na budowę, warunkami zabudowy i sprawami związanymi z uzyskaniem innych pozwoleń (zakład energetyczny, zakład gazowniczy, inne instytucje państwowe).

* prawo rodzinne i opiekuńcze - reprezentujemy naszych Klientów w sprawach małżeńskich (rozwód, separacja, unieważnienie małżeństwa), sprawach między rodzicami a dziećmi ( władza rodzicielska, alimenty, kontakty).

KLIENCI BIZNESOWI

Działalność firmy w obrocie gospodarczym w dzisiejszych czasach stawia przed przedsiębiorcą ogromne wyzwanie, w tym wyzwanie w zakresie obsługi prawnej. Nie rzadko szef firmy lub osoba zarządzająca mają zbyt mało czasu, aby w sposób kompleksowy, a co najważniejsze zgodny z przepisami prawa zarządzać działalnością. Kancelaria ma tutaj na uwadze obsługę prawną, z którą firma spotyka się już na samym początku działalności, a jest niezwykle istotna w toku działania. Należy sygnalizacyjnie podać, że częsta zmiana przepisów prawnych oraz ich wykładnia dokonywana przez sądy i inne organy, prowadzi do tego, że bardzo często mamy problem z właściwym zrozumieniem oraz zastosowaniem konkretnej instytucji prawnej. W tym zakresie nieodzowną - bynajmniej w ocenie kancelarii, staje się współpraca pomiędzy firmą, a kancelarią adwokacką.

Wybór oraz czas nawiązania współpracy, kancelaria pozostawia do pełnej i swobodnej oceny osoby reprezentującej firmę, jednakże powołanie sądów gospodarczych, w pełni uzmysławia, iż sporów na tym tle nie brakuje, a sytuacje konfliktowe wciąż narastają. Zatem w konkluzji należy postawić wniosek iż,korzystanie z pomocy prawnej może przynieść tylko pozytywne skutki dla firmy, która mając możliwość profesjonalnej obsługi, ustrzeże się błędów codziennej działalności, a przez to, w przyszłości przegranych procesów sądowych.


Naszym Klientom proponujemy:

-tworzenie nowych firm (spółki prawa handlowego, jednoosobowa działalność gospodarcza, stowarzyszenia).

-bieżąca obsługa działających na rynku firm.

-przedprocesowe reprezentowanie firm oraz obsługa w procesie.

-udział w spotkaniach biznesowych i zabezpieczenie ich od strony prawnej, a także pomoc prawna w czasie negocjacji i prowadzonych rozmów.

-konsultacje telefoniczne w zakresie pojawiających się problemów bieżących.

-sporządzanie umów handlowych i pism potrzebnych w bieżącej działalności firmy.

-sporządzanie opinii prawnych.

-doradztwo podatkowo-odszkodowawcze.SŁOWA KLUCZOWE

  • adwokat lubuskie
  • obsługa firm lubuskie
  • prawo rodzinne lubuskie
  • prawo opiekuńcze lubuskie
  • prawo obrotu nieruchomościami lubuskie
  • prawo odszkodowań lubuskie
  • prawo ubezpieczeń lubuskie
  • prawo budowlane lubuskie
  • kancelaria adwokacka lubuskie


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.