61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

AURUM CREDIT Jolanta Kapuścińska


Jolanta Kapuścińska
Librowszczyzna 3/8
31-030 Kraków

Dane kontaktowe
tel. 603 133 275
aurumcredit@onet.pl
www.pozyczki-krakow.com.pl


OPIS FIRMY

Kompleksowo doradzamy w trudnych sytuacjach finansowych

Zapraszamy wszystkie osoby mające problemy z pożyczeniem pieniędzy w banku. Możemy pomóc Państwu w uzyskaniu pożyczki pozabankowej, bez sprawdzania baz BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz innych baz bankowych. Jako, że sytuacja gospodarcza w Polsce staje się coraz trudniejsza, banki zaostrzają politykę przyznawania kredytów. My staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę, wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów którzy często z przyczyn czysto losowych nie mogą uzyskać pomocy gdzie indziej.

Również Ci z Państwa którzy chcieliby uzyskać najlepszy dla nich kredyt bankowy mogą znaleźć wsparcie z naszej strony.

Jesteśmy firmą elastyczną, starającą się dostosowywać ofertę do potrzeb jak najszerszej grupy naszych Klientów. Możemy Ci doradzić zarówno w zakresie pożyczek krótkoterminowych (tzw. chwilówek) - pozwalających realizować bieżące potrzeby finansowe jak i pomóc w uzyskaniu pieniędzy na dłuższy czas. Nie są dla nas przeszkodą przeterminowania w BIK, brak zdolności kredytowej, negatywne wpisy w bazach bankowych. Kontaktując się z nami masz pewność, że dołożymy wszelkich starań by pomóc Ci wyjść na prostą.OFERTA FIRMY

Oferujemy:
-kredyty bankowe
-chwilówki
-pożyczki pozabankowe

SŁOWA KLUCZOWE

  • Finanse Kraków
  • Kredyty Kraków
  • Finansowanie Kraków


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.