61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3 Głosy)

Andrzej Hobgarski Firma Handlowa AH


Andrzej Hobgarski
Rynek Kleparski 13
31-150 Kraków

Dane kontaktowe
tel. (12) 421-68-77,512379016
fax. (12) 421-68-77
zzlotnik@interia.pl


OPIS FIRMY

Pracownia Jubilerska AH Andrzej Hobgarski działa na krakowskim rynku od kilkunastu lat. Jesteśmy wykwalifikowanymi mistrzami sztuki złotniczej z ponad 25-letnim doświadczeniem potwierdzonym dyplomami mistrzowskimi, oraz pracą w Europie Zachodniej i USA Zapewniamy produkty oraz usługi najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Pracownia świadczy usługi w zakresie: * Napraw oraz renowacji wszelkiego rodzaju biżuterii, * Przeróbek wszystkich rodzajów biżuterii złotej oraz srebrnej. * Możliwość nabycia gotowej biżuterii. * JESTEŚMY PRODUCENTEM, wiec mamy najniższe ceny na rynku. Naszym głównym atutem jest produkcja biżuterii na indywidualne zamówienie klienta,jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i oczekiwania ze strony klienta, ponadto służymy fachowym doradztwem w kwestiach związanych z zakupem, napraw oraz, wykonaniem biżuterii. Wykonamy biżuterię ekstrawagancką i niepowtarzalną, której nie znajdziecie państwo u nikogo!!!

OFERTA FIRMY

Pracownia świadczy usługi w zakresie:

* Napraw oraz renowacji wszelkiego rodzaju biżuterii,

* Przeróbek wszystkich rodzajów biżuterii złotej oraz srebrnej.

* Możliwość nabycia gotowej biżuterii.

* JESTEŚMY PRODUCENTEM, wiec mamy najniższe ceny na rynku.

Naszym głównym atutem jest produkcja biżuterii na indywidualne zamówienie klienta,jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i oczekiwania ze strony klienta, ponadto służymy fachowym doradztwem w kwestiach związanych z zakupem, napraw oraz, wykonaniem biżuterii.

SŁOWA KLUCZOWE

  • biżuteria Kraków
  • wyroby jubilerskie Kraków
  • biżuteria Kraków
  • wyroby jubilerskie - detal Kraków
  • jubilerzy Kraków
  • złoto Kraków


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.